سوله آکام فلز

امروز آخرین مهلت ثبت نام”انتقال و مهمانی” دانشجویان علوم پزشکی

دانشجویان متقاضی مهمانی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا پایان امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی می‌توانند از طریق وب گاه اینترنتی و تابلوهای اعلانات دانشگاه به دانشجویان نسبت به ثبت درخواست رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و مهمانی دانشجویان بر اساس داده های زمانی مشخص و با رعایت موضوعات مورد تاکید در بخشنامه ۲۶  آبان ۱۴۰۰ و شرایط مصوب، مطابق آیین نامه های آموزشی شورای عالی برنامه ریزی در رشته مقاطع مختلف اقدام کنند.

بر اساس جدول زمان بندی سامانه “انتقال و مهمانی” دانشجویان ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبدا و بارگذاری مدارک که از ۲۰ فروردین شروع شده است تا پایان امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

همچنین بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه های مبدا و ویرایش توسط دانشجویان نیز از یکشنبه اول خرداد آغاز خواهد شد و تا روز پنجشنبه ۱۲ این ماه ادامه دارد.

در نهایت رسیدگی و اعلام نتیجه درخواست دانشجویان توسط دانشگاه مبدا  از روز دوشنبه ۱۶ خرداد آغاز خواهد شد و تا روز ۵ شنبه ۱۲ تیر ماه ادامه دارد.

همچنین بررسی مدارک و اعلام نقص درخواست دانشجویان متقاضی توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط آنها نیز از روز شنبه ۱۸ تیر ماه آغاز خواهد شد و تا روز پنجشنبه ۲۰ این ماه ادامه دارد.

در نهایت رسیدگی و اعلام نتیجه درخواست دانشجویان متقاضی برای انتقال و مهمانی توسط دانشگاه مقصد نیز مرداد ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

وزارت بهداشت تاکید کرد؛ در صورتی که این سامانه در برخی از دانشگاه ها فعال نباشد از پذیرش هر گونه مکاتبه و ارجاع دانشجویان به وزارت بهداشت در خصوص  انجام انتقال یا مهمانی  خارج از سامانه مذکور  خودداری خواهد شد.

طبق اعلام وزارت بهداشت، با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی تصمیم گیری در خصوص انتقال دانشجویان متقاضی مهمانی و یا انتقال  طبق روال  سنوات گذشته در کمیسیون موارد خاص  انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

گوشی ریلمی GT 6T رونمایی شد؛ خوش‌قیمت و قدرتمند-پیام امروز

ریلمی گوشی GT 6T را برای بازار هند رونمایی کرد. این گوشی از نظر طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *