سوله آکام فلز

امروز آخرین مهلت ثبت نام دانشجویان سنواتی در خوابگاه‌های دانشگاه تهران

ثبت نام دانشجویان روزانه غیربومی شاغل به تحصیل سنواتی برای نیم سال دوم تحصیلی در خوابگاههای دانشگاه تهران امشب پایان می یابد.

به گزارش  ایسنا، بر اساس دستور العمل جدید دانشگاه تهران، دانشجویان روزانه غیربومی شاغل به تحصیل سنواتی دوره کارشناسی ارشد ورودی سال۹۸ ، همچنین دانشجویان دکتری ورودی سال های ۹۵ و ۹۹ نیز از دهه دوم فروردین می توانستند برای اسکان درخوابگاه های پایتخت اقدام کنند.

دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه (استان های تهران و البرز) که محل سکونتشان تا شهر تهران دور است(شهرهای نظرآباد، هشتگرد، اشتهارد، دماوند، فیروزکوه) نیز تا پایان امروز شنبه ۲۷ فروردین برای ثبت نام در خوابگاه های دانشگاه تهران اقدام کنند.

طبق این دستورالعمل دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۶ با سقف حداقل ۸ واحد نیز از روز سه شنبه ۲۳ فروردین برای ثبت نام در خوابگاه ها اقدام کردند.

ثبت نام دانشجویان روزانه غیر بومی شاغل به تحصیل سنواتی، می توانندبا مراجعه به سامانه خوابگاهی به نشانی :http://ems.ut.ac.ir درخواست خود برای اسکان در خوابگاه ها را ثبت کنند.

دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خود را کامل نکرده باشند (حداقل دو دُز)، به استناد شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع همه‌گیری ویروس کرونا، امکان ثبت‌نام در خوابگاه‌ها را نخواهند داشت.

ثبت‌نام خوابگاه صرفا برای دانشجویانی که حضور دائم و منظم خواهند داشت، مجاز است و دانشجویانی که اقدام به تمدید و یا ثبت‌نام اتاق می‌کنند، ولی به هر دلیلی از خوابگاه استفاده نکرده و یا به ندرت استفاده می‌کنند، امکان اسکان خوابگاه در ترم‌های بعد را نخواهند داشت.

دانشجویان متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته)، می‌توانند به صورت رایگان با مراجعه به پذیرش، از شرایط میهمان شدن یا اسکان در مهمان سرا استفاده کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

رشد ۲۰۰ درصدی صدور و تمدید پروانه ملزومات دارویی در سال گذشته-پیام امروز

رئیس اداره ملزومات دارویی سازمان غذا و دارو گفت: در سال ۱۴۰۲ حدود ۹۸۰ مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *