تازه ها
سوله آکام فلز

امروز پایان نام نویسی داوطلبان آزمون ارشد علوم پزشکی

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ امشب پایان می یابد.

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ساعت ۲۴ امروز دوشنبه پنجم اردیبهشت ماه سال جاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی پایان می یابد.

هنچنین داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام جدید یا ویرایش یا تکمیل مدارک در زمان یاد شده اقدام کنند و افرادی که قبلاً کد پیگیری پرداخت موفقیت آمیز را دریافت کرده ولی موفق به ثبت نام نشده‌اند، درمدت تمدید، برای ثبت نام مطابق بند ٢-٣ صفحه ٢٨ دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون با وارد کردن کد ملی بقیه مراحل را انجام دهند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ پس از اتمام ثبت نام و ویرایش، به هیچ عنوان اطلاعات ثبت نام، رشته امتحانی و حوزه امتحانی تغییر نخواهد کرد. درطول مدت زمان ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات ثبت شده (به جز کد ملی) امکانپذیر است.

داوطلبان پس از اتمام ثبت نام نهایی و قبل از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش، از فرم ثبت نام پرینت گرفته شده و کلیه اطلاعات را بررسی کنند تا در صورت لزوم تصحیح و کامل شود. لازم است این فرم پس از اتمام ثبت نهایی، جهت ارائه در مواقع لزوم نگهداری شود.

هزینه‌های پرداخت شده ثبت نام به هیچ عنوان قابل مسترد شدن نیست. 

ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می‌شود.

داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا به تازگی می‌خواهند ثبت نام کنند و یا فقط یک رشته امتحانی ثبت نام کرده اند و در رشته امتحانی دوم نیز می خواهند ثبت نام کنند و افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود یا ارسال مدارک جدید دارند در مهلت باقیمانده می‌توانند اقدام کنند.

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در روزهای ۵ و ۶ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

وجود ۱۳ هزار بیمار هموفیلی در ایران/ نیاز به حمایت دولت، سازمان غذا و دارو و خیرین -پیام امروز

دکتر سعید بَرپَروَشان مدیر کانون هموفیلی ایران با اشاره به ۲۹ فروردین ماه روز جهانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *