سوله آکام فلز

انتقاد مقتدایی از کمبود انسولین در کشور

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از کمبود انسولین و نوار قند خون در کشور انتقاد کرد و گفت که در صورت حل نشدن این مشکل، اقدامات نظارتی لازم صورت می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، عباس مقتدایی درباره موضوع کمبود انسولین گفت: شخصاً به همراه نمایندگان، در مدت گذشته دوبار به وزیر بهداشت درخصوص کمبود انسولین و نوار قند خون تذکر داده‌ایم اما اقدام موثر و ملموسی صورت نگرفت.

وی افزود: در روزهای اخیر در اصفهان انسولین و… نایاب شده و افراد مبتلا به قند خون به طور جدی از مدیریت وزارت بهداشت گلایه‌مندند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: رییس جمهوری، سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد همواره تاکید دارند که پشتیبان وزارت بهداشت هستند اما شرایط موجود بیانگر عدم توانمندی وزارت بهداشت در مدیریت وضعیت است. چرا ما باید هر لحظه در موضوع دارو و تجهیزات پزشکی با بی تدبیری برخی مدیران، بحران سازی کنیم و باعث ایجاد فشار مادی و معنوی به بیماران شویم؟

نماینده اصفهان افرود: در خصوص نایاب شدن انسولین در اصفهان و کشور به وزیر بهداشت نامه‌ای نوشتم و اگر اقدامی نشود، قطعاً برخورد نظارتی لازم را با آقای عین اللهی خواهیم داشت.

مقتدایی تصریح کرد: دولت نباید اجازه دهد که عدم مدیریت صحیح متولیان در وزارت بهداشت باعث کاهش سرمایه اجتماعی دولت شود. اخیراً وزارت بهداشت در بحث آزمون دستیاری پزشکی نیز حجم بالایی از نارضایتی را ایجاد کرده است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب‌دیده در سیل مشهد-پیام امروز

محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام اظهار کرد: در پی بارش شدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *