سوله آکام فلز

انتقاد نماینده آمل از وزیر ارتباطات در خصوص افزایش قیمت بسته های اینترنتی

نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی در خصوص کیفیت، سرعت و افزایش قیمت بسته های اینترنتی به وزیر ارتباطات تذکر داد و گفت: قرار بود شما امنیت داده ها در فضای مجازی را برای مردم فراهم کنید، اما افزایش بسته ها توان مردم را بریده و کسب وکار مجازی آنها را با چالش روبرو کرده است.

به گزارش ایسنا، رضا حاجی پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر ارتباطات گفت: قرار شده بود که شما کیفیت، سرعت و پایین آوردن قیمت و ایجاد امنیت داده ها در فضای مجازی را برای مردم فراهم نمایید، ولی افزایش بسته ها توان مردم را بریده و کسب و کار کاربران فضای مجازی را دچار چالش کرده است. لذا لازم است هر جه سریع تر به این موضوع رسیدگی و این معضل را حل نمایید.

وی در رابطه با موضوع پسماند خطاب به رئیس جمهور گفت: حل این مشکل در استان مازندران و شهرستان آمل فقط با همت بلند شما حل خواهد شد و انتظار است تیمی از سوی ریاست جمهوری اعزام تا از نزدیک در خصوص جانمایی و اقدام عملی در خصوص حل مشکل پسماند آمل اقدام عاجل صورت گیرد تا وعده ۶ ماهه حضرتعالی در این خصوص اجرایی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و نفت عنوان کرد: الان شروع فصل کار برنج کاران و شالی کاران است و کشاورزان برای اینکه زمین های شالیزاری خود را آماده کنند با مشکل سوخت مواجه هستند، هرچه سریع تر با توجه به نیاز این کشاورزان همین امروز مشکل سوختشان حل شود.

حاجی پور از وزیر  آموزش و پرورش نیز خواست تا رتبه بندی معلمان که در مجلس مصوب شود را اجرایی کند و تاکید کرد: آیین نامه ای که در دولت در حال تنظیم است قابل قبول نمایندگان مجلس نیست. در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان و معیشت مردم و سفره ای که هر روز کوچک تر می شود، دولت و نمایندگان باید پای کار بیایند و در راستای حل مشکل مردم در اقصی نقاط کشور قدم بردارند، چرا که مردم در تمام عرصه ها با ولایت، دولت، مجلس  و نظام هستند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس دوازدهم-پیام امروز

مهدی عبدالملکی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *