سوله آکام فلز

اگر اسرائیل از پایگاه‌های کشور‌های حوزه خلیج فارس به ایران‌ حمله کند آن پایگاه‌ها را خواهیم زد-پیام امروز


فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره اقدام دادگاه آرژانتین در محکومیت مجدد ایران در خصوص انفجار آمیا گفت: اقدام دادگاه آرژانتین علیه ایران آن هم پس از سال‌ها که اقداماتشان را انجام داده‌اند و احکامشان را صادر کرده‌اند بی‌ارتباط با لابی سخت رژیم صهیونیستی نیست.

وی ادامه داد: این اقدام با معادلات و اتفاقاتی که در دنیا بعد از حمله خونین صهیونیست‌ها به غزه انجام شد، بی‌ارتباط نیست و فشار اسرائیلی‌ها باعث شده تا آرژانتین دست به چنین اقدامی بزند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس بیان کرد: از دید ایران این مسئله ارتباطی به معادلات منطقه‌ای ندارد، چون این مسائل را لابی‌های صهیونیستی انجام می‌دهند و متحدان اسرائیل می‌خواهند فضا برای این رژیم باز باشد تا هر جنایتی را که می‌خواهد در منطقه انجام دهد.   

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: پس از حمله ایران به اسرائیل موج انزجار در جهان اسلام از اردنی‌ها بیشتر شد. اردن مثل خیلی از کشور‌های عربی به این موضوع پی خواهد برد که با طناب پوسیده آمریکا و اسرائیل نمی‌تواند کاری به پیش ببرد و قطعا آن روز خواهد رسید.

مالکی افزود: از دید ما هر کشوری در حوزه خلیج فارس بخواهد پایگاه‌هایش را در اختیار اسرائیل قرار دهد یقین داشته باشد که شریک این رژیم است و این تعریفی است که ما در استراتژی خود داریم.

وی تاکید کرد: اگر کشور‌های حوزه خلیج فارس پایگاه‌هایشان را در اختیار صهیونیست‌ها قرار دهند ایران به آن پاسخ می‌دهد یعنی از هر پایگاهی که بخواهند علیه ایران حمله‌ای صورت بدهند همان پایگاه را خواهیم زد و آن کشور ضرر خواهد کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس درباره تهدید کابیته امنیتی رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران گفت: معمولا با توجه به شرایط درون اسرائیل که دولت نتانیاهو در لبه پرتگاه و سقوط قرار دارد تهدید کردن ایران جنبه مصرف داخلی برای صهیونیست‌ها دارد، چون فشار‌هایی که به اسرائیل بعد از عملیات وعده صادق آمده است مبین این است که اسرائیل نباید دست به حمله بزند و خیلی از کشور‌ها پشت اسرائیل را خالی کردند و آن طوری که صهیونیست‌ها فکر می‌کردند، نیست.

مالکی اظهار کرد: آمریکا به‌طور غیرمستقیم پیام داد که ما به‌دنبال این نیستیم که منطقه به آشوب کشیده شود لذا تهدیدات رژیم صهیونیستی برای این است که دوباره یک فتنه به وجود بیاورد که ایران پاسخش را داده و پاسخ ما در آینده هم کاملا محرز است.


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

شیرازه تیم ما برابر پرسپولیس از هم پاشید-پیام امروز

سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از شکست تلخ تیمش مقابل تیم فوتبال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *