بازداشت پرستار آمریکایی به خاطر انداختن کودک ۴ ساله در ماشین خشک‌کن

مقامات ایالتی آمریکا اعلام کردند: یک پرستاربچه اهل “فلوریدا” به دلیل انداختن کودک ۴ ساله‌ تحت مراقبتش به داخل ماشین رخت‌خشک‌کن خانگی، بازداشت شده است.

به گزارش ایسنا، مقامات قضایی ایالت فلوریدای آمریکا این پرستاربچه را به کودک آزاری، جنایت درجه یک و اعمال خشونت شدید متهم کردند.

به گزارش پلیس محلی، این اتفاق در ماه فوریه افتاد و متهم یک بار دستگیر و سپس با قید وثیقه ۱۵ هزار دلاری آزاد شد. با این حال وی بار دیگر پس از جمع‌آوری ادله بیشتر بازداشت شده است.

کودک خردسال برای پلیس تعریف کرده که پرستارش ابتدا او را به همراه چند حوله به داخل ماشین رخت‌خشک‌کن انداخت و آن‌ را روشن کرد. بعد از چند ثانیه ماشین را متوقف و در آن را باز کرد و دوباره بست و بار دیگر درحالیکه کودک داخل آن بوده، دستگاه را روشن کرد.

پزشکی قانونی وجود جراحت و سوختگی را بر بدن این کودک تایید کرده و گزارش‌ها حاکیست این پرستار ۳۵ ساله که “آمبرت چپمن” نام دارد، پیش‌تر نیز چندبار با کودک ملاقات داشته است.

همچنین مقامات پلیس می‌گویند که جراحات وارده به پشت، صورت، پیشانی و گوش‌های کودک با آنچه که او به پزشکان درباره اتفاق مزبور گفته، مطابقت دارد.

مقامات قضایی آمریکا اعلام کردند که تحقیقات بیشتر روی این پرونده در حال انجام است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تعداد کودکان کار قزوین در حال افزایش است – خبرگزاری تسنیم

حدود ۱۲ هزار نفر شرکت کردند و قرار هست ۴هزار و۳۶۶ نفر از این عزیزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *