سوله آکام فلز

برخورد بدون اغماض با فروشگاه‌هایی که در عرضه اقلام اساسی کوتاهی و تعلل کنند

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر اینکه در سطح شهرستان دماوند کمبودی در اقلام اساسی وجود ندارد، گفت: با فروشگاه هایی که در عرضه اقلام اساسی شهروندان کوتاهی و تعلل می کنند بدون اغماض برخورد خواهد شد.

رضا طاهرخانی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند نظارت بر بازار و برخورد با گرانفروشان و متخلفان افزود: در خصوص تامین کالاهای اساسی مردم، هیچگونه مشکلی در سطح شهرستان وجود ندارد و کالاهایی همچون روغن، شکر، مرغ، ماکارونی و… به مقدار کافی در سطح بازار شهرستان موجود است بر همین اساس در صورتی که هر فروشگاه زنجیره ای در تهیه و عرضه اقلام اساسی مردم شهرستان دماوند، تعلل و کوتاهی کند بدون اغماض با آنان برخورد و نسبت به جمع آوری و پلمپ آن واحد صنفی اقدام خواهد شد.

وی تاکید کرد: اجازه نخواهیم داد تخلفاتی مانند کم فروشی، گرانفروشی عرضه آرد یارانه ای خارج از شبکه در شهرستان دماوند روی دهد و قطعا با متخلفان در این زمینه به طور جدی برخورد خواهد شد.

وی افزود: بازدیدهای مستمر بازرسی از واحدهای صنفی به صورت روزانه در حال انجام است و این بازدیده با هدف نظارت بر نحوه عرضه اقلام اساسی مورد نیاز مردم انجام می شود و تاکنون نیز به چند فروشگاه زنجیره ای جهت عرضه مناسب اقلام اساسی تذکر داده شده است. در حقیقت قیمت‌گذاری منصفانه کالاها، نظارت و بازرسی مستمر بر واحدهای صنفی و اطلاع از میزان وجود کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در راستای بهبود وضعیت بازار و ارائه خدمات مطلوب‌تر از موضوعاتی است که در بازدیدها و نظارت ها دنبال می شود.

فرماندار شهرستان دماوند در بخش دیگر از صحبت های خود با تاکید بر اینکه هیچگونه افزایش قیمت نان در شهرستان دماوند روی نخواهد داد، افزود: نان در سفره مردم کشور ما قوت غالب است از این رو افزایش کیفیت نان از اهمیت بالایی برخودار است و افزایش قیمتی در سطح شهرستان روی نمی دهد و از سوی دیگر مشکلی در تامین آرد نانوایی ها وجود ندارد. ساماندهی، تامین و توزیع آرد و نظارت بر کیفیت و پخت نان نیز در دستور کار کارگروه آرد و نان در جهت رضایتمندی شهروندان قرار گرفته است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است-پیام امروز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علیرضا فخاری در ستاد برگزاری مراسم تشییع ابدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *