سوله آکام فلز

برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور در خرم‌آباد

ایسنا/لرستان مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در خرم‌آباد بعنوان مهمترین رویداد ورزشی در سال جاری خبر داد.

سیاوش سپهوند گفت: مسابقات دوومیدانی بزرگسالان قهرمانی کشور ۲۰ تا ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور از طرف فدراسیون دوومیدانی جهانی امتیاز ۱۰۰ را در نظر گرفته‌اند که بهترین و مهمترین رویداد سال ۱۴۰۱ همین مسابقات به میزبانی خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

رئیس هیات دوومیدانی لرستان با اشاره به برنامه‌های آینده هیات دوومیدانی استان در سال جاری بیان کرد: در اولین رویداد و در اولین مسابقه ورزشی سال ۱۴۰۱ خرم‌آباد میزبان مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور در رده بزرگسالان و در بخش آقایان در اردیبهشت‌ماه و در خرم‌آباد از ۲۰ تا ۲۵ اردیبهشت ماه خواهد بود که این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی و حکم انتخاب تیم برای بازی‌های آسیایی را دارد.

سپهوند اظهار کرد: در دومین مرحله ما در طول سال ۱۴۰۱ میزبانی مسابقات رکوردگیری نوجوانان دختر و پسر را در نیمه اول شهریور ما داریم و در گام بعدی میزبانی مرحله نهایی لیگ جوانان دختر و پسر در شهریور ماه سال جاری خواهیم بود.

وی اضافه کرد: در مرحله آخر هیات دوومیدانی لرستان میزبان دو صحرانوردی مرحله نهایی آقایان، بانوان و مسابقات پیاده‌روی خواهد بود که این مسابقات در آذرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

رئیس هیات دوومیدانی افزود: هیات دوومیدانی لرستان با استراتژی و با برنامه‌ای که در چهار سال برنامه‌ریزی کرده به دنبال این است در سال چهارم کاری ثمره زحمات خود را بگیرد که در این راستا در سال ۱۴۰۰ توانسته‌ایم در هر ۶ مرحله لیگ برتر مقام اول را کسب کنیم و در رده بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان در مسابقات قهرمانی کشور حائز رتبه‌هایی خوبی شده‌ایم و امیدواریم این موضوع در سال ۱۴۰۱ بهتر و پر مدال تر دنبال کنیم.

وی تصریح کرد: استراتژی باشگاه و باشگاه داری هیات دوومیدانی لرستان با نگرش بومی گرایی و چند تا ورزشکار خارج از استان امسال برنامه‌ریزی شده و با توجه به اینکه  باشگاه زیر نظر دوومیدانی است سعی داریم از عوامل اجرایی، کادر مربیان و ورزشکاران استان استفاده شود این استراتژی تحت مدیریت تصویب شده و حتماً این کار در سال ۱۴۰۱ صورت می‌گیرد.

سپهوند ادامه داد: امیدواریم هیات دومیدانی استان در طول مسیر که یکی از هیات‌های برتر هم استانی و هم کشور است بتواند روند رو به رشد خود را ادامه بدهد.

رئیس هیات دوومیدانی استان یادآور شد: از کلیه مربیان، ورزشکاران، روسای شهرستان‌ها، مربیان و حوزه بانوان که واقعا شبانه روزی تلاش کردند تشکر و قدردانی را داریم. امیدواریم در طول سال ۱۴۰۱ در کنار هم شاهد شکوفایی عملکرد هیئت باشیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

میزبان‌های مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اعلام شد-پیام امروز

 امروز سومین جلسه‌ی کمیته‌ مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در کشور امارات برگزار شد. در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *