سوله آکام فلز

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت روز جهانی قدس

جهاددانشگاهی در آستانه روز جهانی قدس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: امسال نیز جهادگران جهاددانشگاهی علاوه بر نقش آفرینی در عرصه تبیین مسأله مهم فلسطین و مقابله با دسیسه‌های رسانه‌ای دشمنان، نهم اردیبهشت ماه در سراسر کشور همگام با اقشار مختلف ملت روزه دار ایران اسلامی به خیابان‌ها آمده و با اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس و آزادی فلسطین را فریاد کرده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرخواهند داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز خروش جهان علیه صهیونیست‌های مستکبر و نظام سیاسی نامشروع، ظالمانه و تبهکارانه آنان است.
عظمت روز قدس، این یادگار بزرگ و ابتکار هوشمندانه امام خمینی (ره) هر سال گریبان صهیونیست‌های غاصب و رژیم نژادپرست و تروریسم دولتی اسرائیل را می‌گیرد و روحیه و انگیزه ملت مظلوم فلسطین به ویژه نسل جوانِ جبهه مقاومت را افزایش می‌دهد.

آزادگان جهان و به ویژه مسلمانان روزه دار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شکوهمندانه اعلام می‌کنند که همچنان برعهد خود ایستاده‌اند و آزادی فلسطین و میراث معنوی عظیم موحدان عالم در آن سرزمین به ویژه معراج‌گاه پیامبر اعظم(صلوات الله علیه و آله) را فریاد می‌کنند.

آنان، پایان سالها اشغالگری، کشتار زنان و کودکان، آوارگی و اسارت هزاران فلسطینی مظلوم و در یک کلام نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را مطالبه می‌کنند.

خواست ملت‌ها این روزها آنچنان گسترده شده که تظاهرات اعلام همبستگی با مردم فلسطین در قلب آمریکا برگزار می‌شود و پرچم رژیم منحوس صهیونیستی توسط یهودیان در لندن به آتش کشیده می‌شود.

از آن سو، مقاومت فلسطین طبق وعده الهی و با مجاهده جوانان غیرتمند، محکم‌تر و مؤثرتر از قبل در میدان مبارزه، عرض اندام می‌کند.

ترس رژیم غاصب از تکرار عملیات “بنیان مرصوص” در جنگ ۵۱ روزه و  “شمشیر قدس” در نبرد ۱۱ روزه، حالا با شجاعت استشهادی جوانان فلسطینی در عملیات “بنی براک” در قلب سرزمین های اشغالی به وحشت مستمر و روزانه صهیونیست‌ها مبدل شده و آنان را به اعتراف وا داشته است که دیگر از راه رفتن در خیابان‌ها نیز هراس دارند.

آری همچنان که قدس، قلب تپنده و پایتخت فلسطین و روز قدس این هویت اصیل اسلامی و جبهه مقاومت به عنوان تنها راه مسأله فلسطین، زنده و گرامی و مورد حمایت اند؛ در مقابل مُردار مذاکره و طرح‌های عادی سازی روابط برخی کشورهای بی‌حیثیت شده و خودفروخته با رژیم صهیونیستی روی دست طراحان آن مانده است.

به برکت روز قدس و دوراندیشی امام (ره)، احیاگر بیداری اسلامی، امروز با عزم و مجاهدت جبهه مقاومت، اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی بی پاسخ باقی نمی‌ماند؛ اگر اشغالگران غائله محله شیخ جراح و گسترش شهرک‌سازی را رقم می‌زنند، “تسلیح کرانه باختری” و “رمضان داغ” را در مقابل خود خواهند دید.  

گرامیداشت روز قدس و ابراز همدلی و همبستگی با مردم فلسطین و نمایش قدرت توده‌ها علیه بیداد رژیم مستکبر صهیونیستی، وظیفه‌ای انسانی، دینی و جهانی است. بدون شک راهپیمایی جهانی روز قدس، کلید انسجام بیرونی ملت‌ها و نیز وحدت درونی و جهادی گروه‌های مقاومت فلسطین است که باید هرچه باشکوه‌تر و گسترده‌تر و با هدف افزایش اقتدار و روحیه ملت مظلوم فلسطین برگزار شود.

امسال نیز جهادگران جهاددانشگاهی علاوه بر نقش آفرینی در عرصه تبیین مسأله مهم فلسطین و مقابله با دسیسه‌های رسانه‌ای دشمنان، نهم اردیبهشت ماه در سراسر کشور همگام با اقشار مختلف ملت روزه دار ایران اسلامی به خیابان‌ها آمده و با اعلام انزجار از جنایت های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس و آزادی فلسطین را فریاد کرده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرخواهند داد.

جهاددانشگاهی
۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تدوین سند ملی گیاهان دارویی و طب ایرانی-پیام امروز

نفیسه حسینی یکتا مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در مراسم دوازدهمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *