سوله آکام فلز

تامین سوخت چهار نیروگاه گازی کشور پایان یافت

ایسنا/خوزستان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان گفت: تامین سوخت گازوئیل برای چهار نیروگاه گازی کشور پایان یافت.

نعمت ‌الله نجفی در گفت و گو با ایسنا، با اشار به ماموریت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان برای تامین سوخت گازوئیل چهار نیروگاه گازی کشور اظهار کرد: تامین سوخت گازوئیل برای چهار نیروگاه کشور پایان یافته است و دیگر نیازی به ارسال سوخت مایع به این نیروگاه‌ها نیست.

وی افزود: از آغاز زمستان ۱۴۰۰، سوخت مایع از اهواز به چهار نیروگاه گازی و سیکل ترکیبی بهبهان، سنندج، خرم آباد و کرمانشاه به منظور تامین پایدار گاز خانگی آغاز شده بود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان گفت: اکنون با توجه به شرایط افزایش دمای هوای کشور و کاهش مصرف گاز خانگی، دیگر نیازی به ارسال گازوئیل به این نیروگاه‌ها نیست و این نیروگاه‌ها مجددا به شبکه گاز کشور متصل شدند.

نجفی ادامه داد: روزانه حدود ۲ میلیون لیتر گازوییل از انبار سوخت نظامیه اهواز برای پایداری تولید برق به این نیروگاه‌ها ارسال می‌شد.    

وی در پایان گفت: در صورت نیاز مجدد نیروگاه‌های برق کشور به سوخت مایع، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان آمادگی دارد سوخت مایع مورد نیاز این نیروگاه‌ها را تامین کند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ابلاغیه جدید ستاد مبارزه با قاچاق برای حل مشکل طلافروشان-پیام امروز

مجید رضوی، رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در نامه ای ضوابط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *