سوله آکام فلز

تایید انتخابات تا چند روز آینده انجام می‌شود/ در صورت لزوم تخلفات به قوه قضاییه گزارش می‌شود-پیام امروز


محمدحسن صادقی‌مقدم معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره دستورکار شورای نگهبان پس از پایان دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: پس از اتمام رای‌گیری شمارش آرا آغاز شد و نتیجه انتخابات پس از بررسی، تطبیق و عدم مغایرت در آمار وزارت کشور و شورای نگهبان گزارش شد.

وی اظهار کرد: شورای نگهبان با توجه به گزارشات واصله هریک از حوزه‌های انتخابیه در جلسه هیئت مرکزی انتخابات و شورای نگهبان آن را مورد بررسی و ان‌شالله مورد تایید قرار می‌دهد.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان درخصوص ارسال گزارشات مردمی درباره تخلفات از طریق سامانه مردم ناظر بیان کرد: همکاران من به صورت برخط در حال بررسی گزارشات هستند و چناچه نیاز باشد به مقامات قضایی گزارش می‌شود.

وی افزود: در این دوره ضابطین قضایی برابر قانون و با همکاری قوه قضاییه از میان ناظرین انتخاب شدند و این وظیفه را انجام می‌دهند و برابر قانون با تخلفات برخورد خواهد شد.

عضو حقوق‌دان شورای نگهبان تصریح کرد: با دقت همه مسائل مورد بررسی قرار می‌گیرد و انتظار داریم از مردم شریف چنانچه با تخلفی برخورد کردند گزارش کنند.

صادقی‌مقدم گفت: پس از اینکه نتایج به‌طور کامل مشخص شود ما سعی می‌کنیم کار تایید انتخابات را در چند روز آینده انجام دهیم و تا هفت خرداد که شروع مجلس جدید است همه نتایج معلوم شود.

خبرنگار محمد امیرحسینی


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

نوسازی ۲۷۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن در کشور آغاز شد                 -پیام امروز

محمد آیینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *