سوله آکام فلز

تدوین دستورالعمل ویژه برای دانشجویان نخبه دانشگاه

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی از تدوین دستورالعمل ویژه برای دانشجویان نخبه و استعدادهای درخشان دانشگاه خبر داد و گفت: این دستورالعمل با همکاری همه معاونت‌های دانشگاه آماده شده است تا بتوانیم خدمات دانشگاه را در قالب یک بسته جامع به اطلاع دانشجویان برسانیم.

به گزارش ایسنا، دکتر علی آدمی ضمن بیان اینکه دانشجویان استعداد برتر، مایه افتخار و هویت بخش فعالیت‌های علمی و آموزشی دانشگاه هستند، اظهار کرد: در حال ایجاد انجمن و شبکه‌ای از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه علامه طباطبائی هستیم تا دانشجویان برتر جدید و قدیم با شناخت هم بتوانند به طور مستمر با هم در ارتباط باشند. این ارتباط در درجه اول می‌تواند سبب تقویت ارتباط مؤثر و بالندگی دانشجویان و در درجه دوم باعث کمک‌های مؤثر آنها به دانشگاه در همه حوزه‌ها شود.

وی ادامه داد: دستورالعمل ویژه‌ای را با همکاری همه معاونت‌های دانشگاه برای نخبگان و استعدادهای درخشان آماده کرده‌ایم تا بتوانیم خدمات دانشگاه را در قالب یک بسته جامع به اطلاع دانشجویان برسانیم و آنها نیز بتوانند با قدرت بیشتری خود را تقویت کنند، توان علمی خود را افزایش دهند و الگوی مناسبی برای دیگر دانشجویان شوند.

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی با تاکید بر اینکه شناسایی نخبگان و دانشجویان استعداد برتر در سطح دانشگاه بسیار مهم است، افزود: این افراد به عنوان یک الگوی مسلمان جوان موفق باید دیده شوند تا دیگر دانشجویان در یک فضای با نشاط دانشجویی و آموزشی از این نخبگان بهره گیرند. همچنین باید بتوانیم از ظرفیت همه بخش‌های دانشگاه در شناخت و تقویت این دانشجویان استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر آدمی با بیان اینکه دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه از این به بعد جایگاه بهتری پیدا خواهند کرد، گفت: از وجود دانشجویان استعداد درخشان و نخبه در جهت مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تعالی آموزش استفاده خواهیم کرد، چرا که این دانشجویان به عنوان بازوی مشورتی معاونت آموزشی و یکی از ارکان مهم علمی و هویت بخش دانشگاه می‌توانند برای ارتقای سطح علمی، به همه بخش‌های دانشگاه کمک کرده و مشاوره ‌دهند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

فوت یکی از اراذل و اوباش در پایتخت-پیام امروز

این فرد روز سه‌شنبه گفت: این فرد اواخر سال گذشته بدلیل ایجاد ناامنی و مزاحمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *