سوله آکام فلز

تذکر نماینده شیروان به وزیر اقتصاد و بانک مرکزی درخصوص عدم تمکین بانک ها از پرداخت وام ازدواج

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی گفت: بانک ها از دستورات و بخشنامه هایی که دارید تمکین نمی کنند و در گرفتن ضامنین از مردم بر همان طبل گذشته می کوبند.

به گزارش ایسنا، علی جدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی، گفت: بر اساس دستورات و بخشنامه هایی که دارید همچنان بانک ها تمکین نمی کنند و در گرفتن ضامنین از مردم بر همان طبل گذشته می کوبند. با توجه به این مساله بسیاری از جوانان امکان دریافت وام ازدواج را ندارند و این وام ها خرید و فروش می شود که این امر ظلم به جوانان است.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با واردات گوشت تذکر داد و گفت: این اقدام مخالف اقتصاد مقاومتی بوده و ظلم به دامداران است. تقاضا دارم حتما گوشت تولیدی داخل کشور را خرید تضمینی کنید.

نماینده مردم شیروان در مجلس تذکری نیز به وزیر راه و شهرسازی داد و تاکید کرد: خواهش می کنم ظلمی که توسط وزرای راه دولت های گذشته انجام گرفت و راه آهن مشهد- گرگان تعیین تکلیف نشد را ادامه ندهید و در سفر آتی رئیس جمهور تکلیف این راه آهن را روشن کنید تا مردم خراسان شمالی هم به راه آهن دسترسی یابند.

جدی در رابطه با مسکن مهر شیروان نیز به وزیر راه و شهرسازی تذکر داد و گفت: بیش از هزار نفر در آنجا زندگی می کنند و بعد از ۱۴ سال امکانات حداقلی در آن فراهم نشده و زیرساخت ها فراهم نیست و مردم اذیت می شوند، لذا تکمیل این زیرساخت ها را جدی بگیرید.

وی همچنین در خصوص بیمه قالیبافان به وزیر کار تذکر داد و خواستار ادامه برقراری بیمه آنها شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن از وزیر جهاد و صمت نیز خواست تا نظارت ها را بیشتر کنند، چرا که قیمت بسیاری از کالاهایی که ربطی به تغییر نرخ ارز در واردات ندارد بالا می رود و لازم است که در این رابطه نظارت های لازم صورت گیرد تا مردم اذیت نشوند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ارجاع طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی-پیام امروز

۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳  نمایندگان در نشست علنی امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *