سوله آکام فلز

تشبیه مخالفت با صیانت به قرآن سر نیزه کردن

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی اتفاقات رخ داده درباره طرح صیانت را به قرآن سر نیزه کردن تشبیه کرد.

به گزارش ایسنا، علی اکبر علیزاده برمی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذکری گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دیدارشان با نمایندگان مجلس در خرداد ۹۹، مجلس یازدهم را با عنوان انقلابی یاد کردند و از نمایندگان، مطالبه قانون‌مند کردن فضای مجازی افسارگسیخته و رها شده را به عنوان یک اولویت مهم مطرح کردند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی پس از دوسال در حالی که در نبرد شبهه صفین به کنار خیمه معاویه در فضای مجازی افسارگسیخته رسیده بود، با حیله های عمروعاص های لیبرال، این تفاله‌های آمریکا از بیرون و با کوشش های اشعث ها از درون، قرآن های دروغ ، تهمت و افترا را در مورد طرح قانون‌مند کردن فضای مجازی بر سر نیزه کردند و این طرح بسیار مهم را که اصلی‌ترین عامل تهاجم دشمنان به ارزش های مردم و ایران اسلامی است کنار زدند.

این نماینده مجلس خطاب به رییس مجلس گفت: آقای قالیباف مدیریت شما درباره دفاع از این طرح مورد سوال دلسوزان این ملت است؛ تا دیر نشده جلوی فاجعه را بگیرید. مردم می‌گویند مجلس انقلابی جا خالی داد تا هزینه‌های اجتماعی آن را نپردازد و به دلیل تعارض منافع از میدان گریخت. قصه انداختن توپ به زمین بی صاحب شورای عالی فضای مجازی از همین موارد است.

وی افزود: خداوند بر درجات شهید حاج همت بیفزاید؛ کسی از او سوال کرد چه طور در شب عملیات چگونه خط دشمن را پیدا کنیم که پاسخ داد، ببینید آتش دشمن در کجا بیشتر است، همان جا خط مقدم است. آیا آتشی سوزانده‌تر و بزرگ‌تر از فضای مجازی اشغال شده توسط دشمن که قتلگاه جوانان و نوجوانان شده، وجود دارد؟ 

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

شهید امیرعبداللهیان نماد یک دیپلمات و نیروی جهادی و انقلابی بود-پیام امروز

رئیس قوه قضائیه در منزل شهید حسین امیرعبداللهیان:  حجت‌الاسلام و‌المسلمین محسنی اژه‌ای، صبح امروز پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *