سوله آکام فلز

تشکر سرمربی تیم ملی بوکس از حاشیه سازان!

سرمربی تیم ملی بوکس ایران از افرادی که برای او حاشیه ساخته‌اند تشکر کرده و آن‌ها را دلیل انگیزه و پیشرفت بیشتر شاگردانش دانست.

علیرضا استکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تصمیم کادرفنی برای انتخاب احتمالی ملی پوشان بوکس از رقابت‌های قهرمانی کشور پیش رو، توضیح داد: همانطور که مطلع هستید رقابت‌های قهرمانی کشور ما در سال گذشته دو بار به تعویق افتاد و برای اینکه وقت را از دست ندهیم، انتخابی را برگزار کردیم تا اردوهای خود را شروع کنیم. خوشبختانه این مسابقات ۲۷ اردیبهشت برگزار می‌شود و سعی می‌کنیم از همین مسابقات بهترین‌ها را انتخاب کنیم. 

او ادامه داد: از روز پنج‌شنبه اردوهای ما تعطیل می‌شود تا نفرات حاضر در اردو برای شرکت در مسابقات به تیم‌های استانی خود بپیوندند. باید سعی کنیم از دل این رقابت‌ها بهترین نفرات را انتخاب کنیم تا برای بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا دو تیم قوی و کامل داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا نفراتی هم مد نظر او هستند که معیار حضورشان در اردو قهرمانی کشور نباشد؟ توضیح داد: برای هیچکس قطعیتی وجود ندارد و هر کس که می‌خواهد به اردو دعوت شود، فقط یک راه دارد و آن هم قهرمانی کشور است. فقط میثم قشلاقی به دلیل آسیب دیدگی حق شرکت در قهرمانی کشور را ندارد، بقیه بوکسورها موظف هستند در این مسابقات حضور یابند.

او درباره آخرین وضعیت مصدومیت میثم قشلاقی نیز اظهار کرد: او جراحی کرد و من هم پیگیر شرایط او هستم. در حال حاضر دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد و با امید به خدا تا برج ۳ یا ۴ وارد اردو خواهد شد و تمرینات خود را شروع می‌کند. امیدواریم که بتوانیم او را برای بازی‌های آسیایی آماده کنیم.

استکی درباره ادامه یافتن حواشی تیم ملی و تاثیرات این موضوعات روی عملکرد تیم نیز توضیح داد: در حقیقت این جریانات توسط ۴ یا ۵ نفر هدایت می‌شد و به قدری هم کش پیدا کرد که دیگر اهمیتی ندارد. بی‌جهت به این موضوع دامن زدند، اما روی تیم ملی تاثیر منفی نداشت و تنها انگیزه ما را چندین برابر کرد. از این افراد حاشیه ساز تشکر می‌کنیم که انگیزه ما را بیشتر کردند. سعی می‌کنیم با تلاش بسیار جواب زحمات نایب رئیس محترم فدراسیون، خود فدراسیون و افرادی که در کنار ما هستند را بدهیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا خواسته‌های او در مجمع انتخاباتی فدراسیون مبنی بر داشتن پزشک، بدنساز و … برطرف شده است؟ اظهار کرد: متاسفانه این موضوعات برطرف نشده است، اما مثل اینکه فدراسیون با یکی از دوستان که در کار پزشکی است قراردادی بسته‌ است و از اردوی بعد این موضوع عملیاتی می‌شود. ما فعلا امکانات فدراسیون پزشکی ورزشی را در اختیار داریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم که به نتایج مد نظر دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

نخستین قرارداد مسی با قیمت ۹۶۴ هزار و ۴۵۰ دلار فروخته شد-پیام امروز

لیونل مسی فوتبالش را با بارسلونا آغاز کرد و ‏با پیراهن آبی‌اناری این تیم بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *