سوله آکام فلز

تلاش برای راه اندازی شبکه جهانی مساجد با محوریت مسجد مقدس جمکران

ایسنا/قم حجت‌الاسلام حسین‌آبادی، ضمن اعلام آمادگی مسجد مقدس جمکران برای همکاری با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد راه افتادن شبکه جهانی مساجد با محور مسجد مقدس جمکران باشیم.

حجت الاسلام یاسین حسین آبادی در مراسم تجلیل از برترین های سومین رویداد ملی فهما استان قم که همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران به عنوان مسجدی که نقش ویژه ای در آخر الزمان ایفا می کند جهت همکاری با کانون های مساجد اعلام آمادگی می کند.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه نقش این مسجد مقدس در بین مساجد نقش ویژه ای است، افزود: این مسجد بستری با حضور ۵۲ ملیت و ۲۰ میلیون زائر در اختیار مدیران کانون و ائمه جماعات دیگر مساجد می باشد و به یاری یکدیگر می توان اقدامات موثری را رقم زد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اعلام آمادگی برای همکاری با کانون های فرهنگی هنری مساجد افزود: ان شاالله شاهد راه افتادن شبکه جهانی مساجد با محور مسجد مقدس جمکران باشیم و با صادر کردن فرهنگ ها و محصولات فرهنگی و هنری، شاهد رویداد بین المللی فهما باشیم.

حجت الاسلام حسین آبادی افزود: مسجد مقدس جمکران ظرفیت های فراوان و متعددی دارد و آمادگی هرگونه تعامل و همکاری با کانون های فرهنگی هنری مساجد استان را دارد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

میراث ملموس و ناملموس از هم جدا نیستند-پیام امروز

 سیدعزت‌الله ضرغامی روز سه شنبه – ۲۸ فروردین- در آیین بزرگداشت روز جهانی بنا‌ها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *