سوله آکام فلز

تلاش شرکت ملی گاز برای رسوخ فناوری‌های داخلی

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران با اشاره به ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: در رویداد صندوق نوآوری حدود ۶۰ شرکت فعال در این صنعت دستاوردهای خود را عرضه کردند.

به گزارش ایسنا دکتر مظلوم فارسیباف در رویداد توسعه همکاری‌های دانش‌بنیان در استقرار هوشمندسازی نظام توزیع گاز طبیعی که امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای‌ شرکت‌های دانش بنیان و پارک‌های علم و فناوری، اظهار کرد: نیاز بود که این ظرفیت‌ها و توان در شرکت ملی گاز ایران وارد می‌شد که فضای ایجاد شده در این رویداد می‌تواند گام مؤثری در این زمینه باشد.

وی ادامه داد: بسیاری از شرکت‌هایی که دارای دستاوردهای قابل توجهی بودند، متقاضی شرکت در این رویداد بودند؛ ولی به دلیل رعایت کردن پروتکل‌ها و محدودیت فضا تنها حدود ۶۰ شرکت موفق به دریافت کانتر در رویداد امروز شدند.

فارسیباف با اشاره به نقش شرکت ملی گاز در بهره گیری از دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان، خاطر نشان کرد: در سالی که مزین به نام دانش بنیان‌ها است و با ابلاغیه مقام معظم رهبری، شرکت گاز برنامه‌هایی را در قالب هوشمندسازی مصرف انرژی در دستور کار دارد که این امر با بهره گیری از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان خواهد بود.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران ابراز امیدواری کرد که با تدوین برنامه‌ای منسجم به سمت اجرای پرتوان موضوع هوشمندسازی در نظام توزیع گاز با حداکثر توان شرکت‌های دانش‌بنیان گام‌های مؤثری برداشته شود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تا پایان دولت خوابگاه‌های متاهلی به ۵ هزار و ۶۰۰ واحد می‌رسد-پیام امروز

محمد علی زلفی گل روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *