سوله آکام فلز

ثبت‌نام هیئت علمی، طلاب و دانشجویان برای بُن اعتباری نمایشگاه کتاب

ثبت‌نام برای دریافت بُن اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور ویژه بخش مجازی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز پنج‌شنبه، هشتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ستاد برگزاری این دوره از نمایشگاه به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست‌های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور اقدام به توزیع بُن اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور می‌کند.

از این رو اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور می‌توانند از روز پنج‌شنبه، هشتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برای دریافت بُن اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی نمایشگاه به آدرس ketab.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

 سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب ۳۵۰ هزار تومان است که از این مقدار ۵۷ درصد، معادل ۲۰۰هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و ۴۳ درصد معادل ۱۵۰ هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.

 همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی ۶۰۰ هزار تومان است که از این مقدار ۵۰ درصد معادل ۳۰۰ هزار تومان سهم عضو هیئت علمی و ۵۰ درصد معادل ۳۰۰ هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

یارانه اعتباری خرید کتاب(بُن کتاب) صرفاً در بخش مجازی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل‌استفاده است.

یارانه خرید کتاب (بُن کتاب) به‌صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می‌کند. بنابراین برای ثبت‌نام نیاز به واریز وجه نیست و سهم خریدار از یارانه اعتبار خرید کتاب هنگام خرید کتاب محاسبه و کسر خواهد شد.
با توجه به بودجه اختصاص‌یافته و سقف اعتباری تعیین‌شده برای هر استان، اولویت ثبت‌نام با متقاضیانی‌ست که زودتر ثبت‌نام کرده‌اند. بدیهی‌ست پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت‌نام متقاضیان جدید نخواهد بود.
فرایند ثبت‌نام تا دریافت  پیامک «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» باید ادامه پیدا کند تا عملیات ثبت‌نام و خرید قطعی و ثبت شود.

 هر کد ملی تنها یک‌بار مجاز به دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب (بُن کتاب) است. هنگام ثبت‌نام، شماره تلفن‌همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت‌نام‌کننده (کد ملی خریدار) باشد.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

رای منفی نمایندگان مجلس به ارجاع گزارش دلیل کمبود دارو به قوه قضاییه-پیام امروز

سلمان اسحاقی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *