سوله آکام فلز

ثوری: مدال شه‌بخش به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد!

رییس فدراسیون بوکس گفت:  نمی دانم چرا شه بخش به مذاق خیلی ها خوش نیامد و آن را به حاشیه بردند و حرف و حدیث درست کردند. 

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به همراه پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی و نصراله سجادی مشاوره رییس کمیته ملی المپیک و اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی از فدراسیون بوکس بازدید کردند. 

حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس گفت: ما خیلی سختی کشیدیم و این را به صراحت می گویم. سر سفید کردیم اما سر خم نکردیم. انصافا کمیته ملی المپیک فراتر از  انتظار به ما کمک کرد و برای اعزام های اخیر به ما کمک کرد که بسیار ارزشمند بود. دانیال شه بخش بعد از ۸۶ سال برای ایران مدال گرفت. این مدال خیلی ها را به تکاپو انداخت که چگونه به دست آمد. 

او ادامه داد: ما در سال ۱۴۰۰، ۲۲ مدال در آسیا و جهان گرفتیم و با قاطعیت می گویم در یک سال معادل ۱۵ سال مدال گرفتیم. این مدال شه‌بخش نمی‌دانم چرا به مذاق خیلی ها خوش نیامد و آن را به حاشیه بردند و حرف و حدیث درست کردند. جای گلایه دارد که نه از شه بخش و نه از مربی اش تجلیل شایسته ای نشد و آن مدال آنطور که باید دیده نشد.  دوستان من تلاش می‌کنند که نتیجه لازم در بازی های آسیایی و المپیک پاریس بگیریم. تغییرات اوزان در المپیک پاریس کار را سخت کرده اما ما تلاشمان را می کنیم.  ما نسبت به بازی های دوره قبل خیلی متفاوتیم و نیازمند حمایت های کمیته ملی المپیک هستیم. 

ثوری در مورد مشکلات سالن تاکید کرد: بدون اینکه نظر ما را بپرسند سالن آزادی  را به رشته کاری دیگر حبه کردند و این توهین به ما است و این را در جلسه با روسای فدراسیون ها خواهم گفت که حداقل نظر کارشناسی‌ ما را هم می پرسیدند.  به شدت مشکل سالن داریم.  اگر سالن شماره ۹  مجموعه انقلاب را به ما دهند بزرگترین هدیه به ما است. آنچه به پیمان فخری به صورت خصوصی  در مورد کسب مدال در بازی ها گفتم انشالله محقق می‌شود.  

صالحی امیری: انتظار اینکه بیرونی ها برایتان خوشحال باشند، اشتباه است

صالحی امیری گفت:  ما رونمایی از ۱۴ تندیس از فوتبال را داریم که به صورت زنده از صداو سیما انجام می شود و فرصت خوبی برای تجلیل از شه‌بخش است. در غیر این صورت در سالن فارسی از شه‌بخش تجلیل شود.  حتی می‌توان به مناسبت ولادت امام رضا در یک برنامه زنده تلویزیونی این کار را انجام داد. اینکه بعد از ۸۶ سال مدال جهانی گرفتید نقطه عطفی برای بوکس است‌. شه‌بخش از دیاری آمد که مردم آن به شدت در مشکلات هستند. انتخابات تمام شده و همه باید بپذیرند ثوری رییس و استکی سرمربی است. اگر ذهن خود را معطوف به حواشی کنید نتیجه خوبی نمی‌گیرید. ما به عنوان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش قدر کار و زحمات شما را می دانیم‌. بوکس در مسیر جهش است و دلیلی ندارد شما عصبانی باشید و اگر انتظار  دارید بیرونی ها برای شما خوشحال باشند، کار اشتباهی است. 

او ادامه داد: این استراتژی افراد مزدور است که شما را از متن به حاشیه بکشد.  حضور ما یک هدف دارد که بوکس در اولویت ما است و از امیدهای ما در هانگژو است و انشالله در پاریس ۲۰۲۴ روی سکو بروید. 

صالحی امیری در مورد سالن شماره ۹ گفت: آنجا دو واحد اداری مستقر هستند به ما فضا بدهید تا آنها را آنجا مستقر کنم بعد آن بخش را به شما بدهم‌.  تمام ایام آکادمی در اختیار بوکس و کاراته است و خوابگاه هم در اختیار شما است. دغدغه شما باید به سمت ایجاد کمپ در مجموعه آزادی برود و تا آن موقع قول می دهیم در سختی نباشید. در مورد بودجه هم تا تاجایی که در توان بوده از بوکس حمایت کردیم و این حمایت ادامه خواهد داشت. 

وی افزود: چون رویداد بازی های آسیایی را در پیش دادیم همه فدراسیون ها را شارژ مالی کردیم و تا برگزاری بازی های کشورهای اسلامی و بازی‌های آسیایی و جوانان فدراسیون ها را شارژ مالی کنیم. ما برای این سه رویداد ۱۸۰ میلیارد تومان هزینه می‌کنیم که عدد بزرگی است. برآورد ما ۴ میلیون یورو است‌ که در حال خرید ۳ میلیون یورو هستیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ماجرای بازیکن استقلال که چک باشگاه را گم کرد-پیام امروز

مسئولان باشگاه استقلال با همکاری هلدینگ خلیج فارس تصمیم دارند مطالبات بازیکنان این تیم را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *