سوله آکام فلز

جلالی زاده: جامعه شور و شوقی به فعالیت حزبی ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جامعه به این نتیجه رسیده است که احزاب آنگونه که باید در زندگی آنها تاثیری ندارند، بنابراین شور و شوقی به فعالیت حزبی ندارند.

جلال جلالی زاده در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بازنگری کارنامه عملکرد گذشته اصلاحات باید در اولویت این جریان قرار بگیرد، اظهار کرد: تا این بازنگری انجام نشده و اصلاحات نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نکند، در آینده موفقیتی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان باید بررسی کنند که در چه مقاطعی موفق و در چه مقاطعی ناموفق بوده و دلایل موفقیت و شکست های خود را شناسایی کنند. از سویی باید تحلیل کنند که چرا مردم نسبت به اصلاحات سرخورده و ناامید شده اند و راهکاری هایی برای حل مشکلات کشور و جذب مردم ارائه کنند. اولویت دیگر اصلاحات این است که همه تشکل های این جریان در یک حزب سراسری متمرکز شوند.

این فعال سیاسی در تشریح دلایل فاصله گرفتن مردم وجریان اصلاحات از یکدیگر تصریح کرد: ابتدا باید اشاره کرد که اصلا فضا برای فعالیت حزبی فراهم نیست. فعالیت حزبی به برگزاری  میتینگ، جلسه و نشست نیاز دارد که این شرایط اکنون مهیا نیست. از سویی جامعه ما احساسی است و فقط در زمان انتخابات به حرکت در می آید  و بررسی می کند کدام جریان و افراد می توانند مطالبات آنها را برآورده کنند. البته در حال حاضر جامعه به این نتیجه رسیده است که احزاب آنگونه که باید در زندگی آنها تاثیری ندارند، بنابراین شور و شوقی به فعالیت حزبی ندارند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس دوازدهم-پیام امروز

مهدی عبدالملکی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *