سوله آکام فلز

حضور مرادعلی شیرانی در فدراسیون کشتی

مرادعلی شیرانی دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان، رئیس اسبق فدراسیون کشتی و جانباز ۸ سال دفاع مقدس مهمان رئیس فدراسیون کشتی بود.

به گزارش ایسنا، در این دیدار که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید علیرضا دبیر با بیان اینکه شهداء و جانبازان برکت ایران هستند و همه ی ما مدیون فداکاری و ایثارگری آنها هستیم تصریح کرد: خیلی خوشحالم که امروز میزبان فردی هستم که هم از جامعه کشتی است و هم قهرمان جهان و هم یادگار جبهه های حق علیه باطل.

دبیر اظهار کرد: قطعا تجربیات و نظرات پیشکسوتانی همچون شما بسیار می تواند برای بنده در فدراسیون کشتی مفید و تأثیرگذار باشد و قطعا کشتی گیران از حضور شما در اردوهای تیم ملی بسیار خوشحال خواهند شد.

در ادامه مرادعلی شیرانی با اظهار خوشحالی از ایجاد زیرساخت های عالی برای کشتی کشور گفت: کشتی پرافتخارترین ورزش ایران محسوب می شود که ریشه در سنت، تاریخ و مذهب ما دارد و مردم ایران علاقه خاصی به قهرمانان و پهلوانان این رشته دارند.

وی تصریح کرد: امکانات خوبی برای تیم های ملی کشتی فراهم شده است و امیدوارم که با پشتیبانی فدراسیون کشتی، تلاش کادر فنی و زحمات کشتی گیران، شاهد افتخارآفرینی های بیشتر توسط ورزش ملی کشور در میادین مختلف بین المللی باشیم.

 مرادعلی شیرانی که طی سال های ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۵ ریاست فدراسیون کشتی را برعهده داشت، در این جلسه، ضمن بیان خاطرات خود، برخی از تجربیات و پیشنهادات خود در مورد فدراسیون کشتی را به رئیس فدراسیون منتقل کرد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

مسافران پرواز‌های مهرآباد ۲ ساعت زودتر در ترمینال‌ها باشند-پیام امروز

رضا کارگر سخنگوی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور با بیان اینکه مسافران در طی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *