سوله آکام فلز

دعوت جمعیت جوانان انقلاب اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«با ورود به قرن جدید هنوز شاهد آنیم مردم مظلوم جهان با تحولات بزرگی بر سر استعمار ستیزی برخی زورگویان جهان و بدخواهان عدالتخواهی در بسیاری از کشورها دست و پنجه نرم می‌کنند.

ماه مبارک رمضان فرصتی بود تا چه حکام خارجی و  چه برخی دولتمردان و مسئولان اجرایی در داخل هم به خود آیند که تنها راه نجات و رستگاری در تامین امنیت و آرامش مردم و رفاه ملی و خدمت بی منت به مردم است.

استکبار جهانی سالهاست در مسئله فلسطین با زدو بندهای کثیف و خباثت گونه خود جان هزاران مرد و زن و بچه بی گناه را دستاویز خودخواهیهای خود قرار دادند و غافل از آنکه علیرغم ادعای خداپرستی گویا یادشان رفته بیگناهان خدایی دارند.

روز قدس شریف که به ندای خمینی کبیر نامگذاری شده تنها برای آزادسازی فلسطین و بیت المقدس طراحی نشده بلکه هشداری است به همه کسانی بر خلاف مصالح مسلمین رفتار کنند و آنگاه عذاب الهی را خواهند چشید. بدانیم این وعده قرآن است.

فلذا در آستانه روز جهانی قدس ، جمعیت جوانان انقلاب اسلامی از همه جوانان و عدالتخواهان ایران اسلامی می خواهد با وحدتی مثال زدنی و همتی والا در این همایش مردمی بین المللی شرکت کرده و بار دیگر موجبات عزت مسلمین در سراسر جهان را فراهم سازیم.»

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعزام بیش از ۸۷ هزار زائر در عملیات حج تمتع-پیام امروز

محمدحسین آجیلیان رئیس ستاد حج تمتع شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور  با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *