سوله آکام فلز

دلیل مشکلات خط دفاعی سپاهان چیست؟

کاپیتان ارمنستانی سابق سپاهان می‌گوید مهاجمان سرعتی از کندی مدافعان این تیم استفاده می‌کنند و گل می‌زنند.

لئون استپانیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت سپاهانی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: سپاهان بازی بدی مقابل التعاون ارائه نداد اما به هر حال با این نتایج کار برای آن‌ها بسیار سخت شده و کار گره خورده است. باید سه امتیاز هر دو بازی را کسب کنند تا بتوانند شانسی برای صعود داشته باشند.

او ادامه داد: نویدکیا باید تیم را خوب جمع و جور کند. به نظر من سپاهانی‌ها هنوز شانس دارند و باید تلاش‌شان را دو برابر کنند و بیشتر از ۱۰۰ درصد در زمین تلاش کنند تا دو بازی را با پیروزی تمام کنند. باتوجه به شرایط جدول کار دشوار شده است. سپاهانی‌ها باید نقطه ضعف‌های خود را در ادامه رقابت‌ها برطرف کنند.

کاپیتان سابق سپاهان اضافه کرد: آن‌ها در خط دفاع ضعف دارند. غیبت زیاد بازیکنانی مثل پورقاز به تیم ضربه زده است و البته کندی مدافعان سپاهان باعث شده تیم‌های مقابل از این نقطه ضعف استفاده کنند. مهاجمان سرعتی از کندی مدافعان سپاهان استفاده می‌کنند و گل می‌زنند و دلیل گل خوردن‌های آن‌ها همین است. در مقابل در خط حمله قدرتمند هستند و نقطه قوت‌شان همین نقطه است. آن‌ها بازیکنان خوبی مثل حسینی، شهباززاده و مغانلو دارند.

او ادامه داد: البته به نظر من بازیکنان باید بیشتر در خدمت تیم و نویدکیا باشند و نباید این چنین موقعیت‌های خود را هدر دهند. فعلا باید خط دفاعی خود را ترمیم کنند و در غیر این صورت به فکر لیگ قهرمانان آسیای بعدی باشند. اگر واقعا می‌خواهند برای قهرمانی در لیگ و حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا بجنگند باید بازیکنان بهتری در خط دفاعی جذب کنند. با این خط دفاع نمی‌توانند موفق باشند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تمرین تیم ملی ایران بعد از بازگشت از هنگ‌کنگ-پیام امروز

تمرین تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از هنگ‌کنگ، عصر امروز از ساعت ۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *