سوله آکام فلز

دنباله «بتمن» ساخته می‌شود

دنباله جدیدی بر فیلم ابرقهرمانی «بتمن» با نقش‌آفرینی مجدد «رابرت پتینسون» در نقش اصلی ساخته خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، «مت ریوز» کارگردان فیلم جدید «بتمن» در جریان برگزاری کنفرانس سالانه کامیک‌-کان (Comic-Con) در سن‌دیگوی آمریکا اعلام کرد که قسمت جدید، فیلم «بتمن» را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد. 

قسم جدید از سری فیلم‌های «بتمن» از ماه مارس اکران خود را با فروش ۱۳۴ میلیون دلاری در آمریکا آغاز کرد تا بالاترین فروش آغازین سال ۲۰۲۲ را به نام خود ثبت کند. 

این فیلم سه‌-ساعته که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده، تنها دومین فیلم دوران همه‌گیری است که پس از «مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست» در یک هفته از مرز فروش ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرده است. «بتمن» با ۷۵۹ میلیون دلار تا به امروز در گیشه جهانی، پرفروش‌ترین فیلم سال است. 

«بتمن» که قرار بود اکرانش را در تاریخ اول اکتبر ۲۰۲۱ آغاز کند، به دلیل ادامه شرایط نابسامان سینماهای جهان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا در نهایت در سال جاری میلادی راهی سینماها شد. «زوئی کراویتز»، «پل دینو»، «جفری رایت»، «کالین فارل»، «اندی سرکیس» و «جان تورتورو» دیگر بازیگران این فیلم هستند.

هنوز جرئیات جدیدی درباره دنباله جدید فیلم «بتمن» منتشر نشده اما قرار است «رابرت پتینسون» بار دیگر در نقش بتمن (بروس وین) مقابل دوربین «مت ریوز» برود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

مصوبه مجلس برای ضبط وسیله نقلیه حامل سلاح جنگی-پیام امروز

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ صحن مجلس در جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *