سوله آکام فلز

روابط حسنه مرزبانان با کشورهای همسایه

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران روابط مرزبانان با کشورهای همسایه را حسنه دانست و گفت: مرزنشینان همکاری خوبی با مرزبانی و انتظامی دارند.

به گزارش ایسنا سردار حسین اشتری در نشست با مرزبانان هنگ مرزی ارومیه و بازدید از نمایشگاه کشفیات، با قدردانی از زحمات شبانه روزی آنان به امنیت مطلوب مرزهای استان و روابط آنان با مرزبانان کشورهای همسایه اشاره کرد و اظهارکرد: با تلاش های انجام گرفته و دستورالعمل های مرزی، روابط حسنه بین مرزبانان دو طرف حاکم و وضعیت موجود در مرز مطلوب است و امروز مرزبانان ما با تجربه کافی و با استفاده از تجهیزات نوین تخصیص یافته در ماموریت های مرزی موفق عمل کرده اند .

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اولویت های انتظامی گفت: توجه به معیشت کارکنان و کاهش دغدغه های آنان از اولویت های اصلی در سال جدید است و امیدواریم در سال جدید بتوانیم گام های بلندی در راستای خانه دار کردن همکاران برداریم.

اشتری مرزنشینان استان را مرزبانان اصلی دانست و گفت: مردم، سران قبائل، متنفذان و معتمدان همکاری خوبی با مجموعه مرزبانی و انتظامی استان دارند و پیوند خوبی بین آنها و انتظامی برقرار شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار یحیی حسین خانی – فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی – در ابتدای این نشست، گزارشی از عملکرد مرزبانان و وضعیت امنیتی مرزهای استان ارائه کرد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

نوسازی ناوگان مکانیزاسیون راه‌حلی مناسب برای تحقق خودکفایی محصولات استراتژیک-پیام امروز

با توجه به آنکه توسعه مکانیزاسیون کشاورزی راهکار اصلی افزایش بهره وری، کاهش ضایعات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *