رونالدو: سال‌هاست می گویم بنزما شایسته توپ طلا است

رونالدو نازاریو تاکید کرد که کریم بنزما باید برنده توپ طلا شود. مهاجم سابق رئال مادرید این جایزه را در دو نوبت به دست آورد و معتقد است بنزما اکنون شایسته آن است.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، کریم بنزما یکی از نامزدهای رقابت های توپ طلای امسال است. این مهاجم فرانسوی امسال عملکرد خوبی در تیمش داشته و باعث شده رئال مادرید به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یابد. در سال های اخیر، رونالدو نازاریو یکی از بزرگ ترین حامیان این بازیکن فرانسوی بوده است. او گفت: بی شک کریم بنزما لایق توپ طلاست. من سال هاست که این را می گویم و همه از من انتقاد می کنند اما او شایسته است، او یک مهاجم بزرگ است و امسال بار دیگر این موضوع را نشان داد. 

او همچنین درباره عملکرد رئال مادرید در این فصل لیگ قهرمانان اروپا گفت: رئال مادرید شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان است. آنها بهترین روزها را سپری نمی کنند اما در این رقابت ها مدعی هستند و آنچلوتی را در کنار زمین دارند که یکی از بهترین هاست و تجربه زیادی دارد. 

رونالدو درباره دورانش در بارسلونا و حضور در اینتر گفت: من برای تمدید با بارسلونا به توافق رسیده بودم اما چهار روز بعد، رئیس باشگاه با من تماس گرفت و گفت که نمی توانم با تیم بمانم. او گفت که می توانم با تیم های دیگر مذاکره کنم و اینتر به سرعت برای پرداخت بند فسخ من اقدام کرد. در آن روزها، سری آ بهترین لیگ جهان بود.

رونالدو در حال حاضر رئیس باشگاه وایادولید است. او درباره فعالیت خود گفت: من هنوز کارهای مهمی برای انجام دادن دارم اما در طول دوران حرفه‌ای‌ام مربیان و مدیران بزرگی مانند موراتی داشته ام. او برای من مانند یک پدر بود و چیزهای زیادی به من آموخت و فلورنتینو پرس که فوتبال را با “کهکشانی‌ها” دوباره زنده کرد. خاطرات خوب زیادی از دوران فوتبالم دارم اما چیزی که بیش از همه مرا شگفت زده می کند رفتاری است که مردم در هر جا که می روم با من دارند. از این همه لطف و حمایتی که هواداران و مردم از من می‌کنند بی نهایت تشکر می کنم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

استقلالی‌ها به دنبال زمین تمرین-پیام امروز

۱۳:۴۲ – ۱۷ تير ۱۴۰۳ پس از معرفی اعضای جدید هیئت مدیره استقلال، روز گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *