سوله آکام فلز

زمان آزمون‌ جامع گردشگری اعلام شد

مدیر کل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری اعلام کرد: آزمون جامع سراسری گردشگری جمعه ششم خردادماه در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری، زاهد شفیعی گفت: این آزمون برای سنجش توانایی‌های علمی متقاضیان فعالیت در تاسیسات گردشگری در هفت دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت‌گردی، راهنمایان زمین‌گردشگری، مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری، کارشناس ارزیاب در طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری و مدیر فنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری به صورت مجزا برگزار خواهد شد.

 مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده داوطلبان از روز چهارشنبه ۳۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ می‌توانند به سامانه آزمون جامع به آدرس EDUTOURISM.ICHTO.IR مراجعه کرده و در آزمون جامع ثبت‌نام کنند.

او با بیان این‌که زمان ثبت‌نام در آزمون ۱۰ روز است و ثبت‌نام داوطلبان تا روز شنبه دهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد، گفت: به داوطلبان توصیه می‌شود برای جلوگیری از ازدحام در ثبت‌نام، در روزهای اولیه در آزمون ثبت‌نام کنند.

به گفته مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری، طبق برآوردهای اولیه  تعداد پنج تا هفت‌هزار داوطلب در این آزمون حضور خواهند یافت.

مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده کارت حضور در  جلسه آزمون از روز دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ از طریق سامانه‌ای که اعلام شد، توزیع خواهد شد.

شفیعی گفت: آزمون جامع هماهنگ گردشگری از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ششم خردادماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۴ همان روز ادامه خواهد داشت.

برخی از این آزمون‌ها از جمله کارشناس ارزیاب و مدیر فنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری در نیمه دوم سال گذشته به دلیل تشدید همه‌گیری کرونا برگزار نشدند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

فیلم «آنیتا، گمشده در اخبار» واجد شرایط حضور در رقابت اسکار شد-پیام امروز

مستند-انیمیشن کوتاه «آنیتا، گمشده در اخبار» در چهل و هشتمین جشنواره فیلم کلیولند جایزه بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *