سوله آکام فلز

سالار عقیلی و حسام الدین سراج در بوستان آب و آتش

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) از امروز پنجشنبه ۲۵ فروردین تا شنبه ۲۷ فروردین در قالب ویژه برنامه «باغ رمضان» جنگ شادی با حضور بزرگان موسیقی برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به مناسبت میلاد فرخنده امام حسن مجتبی(ع)در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های متنوعی در قالب ویژه برنامه «باغ رمضان» با شعار «لبخند دل‌ها» به مدت سه شب جشن و شادی از پنجشنبه ۲۵ تا شنبه ۲۷  فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۲۱ تا پاسی از شب با هدف ایجاد نشاط و شادی در بین خانواده ها و همچنین با رویکرد گرامی داشت این ایام فرخنده با حضور بزرگان موسیقی سنتی کشور تدارک دیده است.

بر اساس این گزارش، پنجشنبه ۲۵ فروردین محسن میرزاده به همراه گروه، جمعه ۲۶ فروردین کنسرت بزرگ سید حسام الدین سراج، شنبه ۲۷ فروردین کنسرت بزرگ سالار عقیلی به همراه گروه کایر در بوستان آب و آتش برگزار می گردد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، علاقمندان برای شرکت در این ویژه برنامه‌ها می‌توانند به نشانی بزرگراه شهید حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، خیابان شهیدی، پارک آب و آتش در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد مراجعه کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

راز جسد اسیدی در بشکه آبی فاش شد-پیام امروز

 ۲۸ اسفند سال گذشته، مرد میانسالی قدم در اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت گذاشت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *