تازه ها
سوله آکام فلز

سراجی: جواب نامه فیفا را دادیم

یک عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید پاسخ نامه فیفا به این فدراسیون، ارسال شده است.

به گزارش ایسنا، مهرداد سراجی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پس از حضور در جلسه این فدراسیون با امتناع از ارائه توضیحات درباره مفاد این جلسه گفت: مصوبات توسط سایت فدراسیون و سخنگو اعلام می‌شود. اجازه بدهید مواضع رسمی فدراسیون از طریق سایت و سخنگو اعلام شود.

این عضو هیات رئیسه دربارافشای ارقام پاداش های پرداختی به مدیران و کارکنان این فدراسیون که گفته می شود مصوبه هیات رئیسه را داشته، اظهار کرد: همه کارمندان فدراسیون، اعضای هیات رئیسه و کارکنان حقوق، پاداش و حق جلسات را دریافت می کنند. برخی افراد بیش از آنچه در هیات رئیسه مصوب شده و آیین نامه ها می گوید، مبالغی را دریافت کردند که قانونی نبوده است. افشای این مبالغ و موضوعات در رسانه ها کار غیراخلاقی بوده و نباید این اتفاق می افتاد و  باید اصلاح شود. ما در جریان بخشی از پرداخت های خارج از چارچوب نبودیم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود امکان تعلیق این فدراسیون از سوی فیفا وجود دارد گفت: این‌ها مواضع فدراسیون است و سخنگو اعلام می‌کند.

سراجی در پاسخ به سوالات متعددی از قبیل اعتراض زنان فوتبالیست در فضای مجازی به دریافت نکردن مطالبات خود و همینطور پرداخت نشدن حقوق سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتسال، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: من از این موضوعات بی اطلاع هستم.

این عضو هیات رئیسه همچنین درباره بسته شدن حساب های این فدراسیون از سوی سازمان امور مالیاتی و بی پاسخ گذاشتن این سازمان و همچنین مفاد نامه فیفا به این فدراسیون گفت: باور کنید خبر ندارم.

وی در ادامه در واکنش به اینکه مدام در در فضای مجازی اعلام می‌کند پای فوتبال ایستاده است اما از مسائل زیادی خبر ندارد اظهار کرد: واقعا از بخش‌هایی اطلاع ندارم. بحث‌های مالیاتی، ارتباطی به فوتبال ندارد. مشکلاتی است که به خاطر بدهی‌های مالیاتی معوق و تلنبار شده، به وجود آورده است. از این به بعد حرف خودم را اصلاح می کنم و باید بگویم ما پای فوتبال ایستاده ایم. شما رسانه ها، اعضای مجمع، دلسوزان فوتبال، پیشکسوتان و همه  پای فوتبال ایستاده‌ایم.

او درباره اینکه چطور می شود یک عضو هیات رئیسه از نامه فیفا بی خبر باشد، گفت: در جریان نامه هستم و پاسخ آن هم ارسال شده اما درحوزه تخصصی من نبوده است.

سراجی درباره اینکه آیا او به عنوان نماینده فدراسیون برای تشکیل کمیته سه جانبه با فیفا و AFC معرفی شده، گفت: چنین چیزهایی مطرح نیست.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

دورتموند ۴ (۵) – (۴) ۲ اتلتیکو مادرید/ دیوار زرد روی سر سیمئونه آوار شد+ فیلم-پیام امروز

تیم دورتموند در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *