سوله آکام فلز

سعیدی: با تهدیدها و فرصتها در ورزش آشنا هستم/ انتخابات هیچگونه مهندسی نخواهد شد

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اگر اعضای مجمع کمیته ملی المپیک به من رای بدهند مطمئن باشند که از دانش و تخصص لازم برخوردار و با تهدیدها و فرصت ها نیز آشنا هستم.

به گزارش ایسنا، کیکاووس سعیدی در پست ریاست و نایب رئیسی کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد و پس از ثبت نام گفت: ورزش را از نوجوانی شروع کردم و سال‌ها آن را به صورت حرفه ای ادامه دادم و به مدارج بالا رسیدم. در عرصه های مختلف اجرایی ورزش به عنوان مدیر خدمت کردم. در جامعه ورزش به عنوان یک چهره ورزشی شناخته می‌شوم و افتخار می‌کنم از جنس ورزش هستم. محیط ورزش را به خوبی می‌شناسم و به مدارج تخصصی رسیدم. ورزش قهرمانی ما از ظرفیت بزرگی برخوردار است و اگر با هم‌افزایی بیشتر تلاش کنیم، این ظرفیت ارتقاء می‌یابد. هدف من خدمت است و انگیزه دیگری ندارم و حس می‌کنم در این برهه می‌توانم کمک کنم. معتقد به تعامل هستم و این تعامل حداکثری باید بین ارکان عالی کشور وزارت ورزش و کمیته و فدراسیونها و سایر نهادها وجود داشته باشد تا با اجماع و وفاق به اهداف عالی برسیم.

دبیر کمیته ملی المپیک تاکید کرد: حمایت قاطع از مجلس و دولت و همه دستگاه‌ها به ما کمک می‌کند. خانواده ورزش ایران بزرگ است. البته تا اینجا حمایت دولت و مجلس خوب و ملموس بوده و نگرانی وجود نداشته است، به خصوص در دولت جدید.

وی در ادامه افزود: باید هم‌افزایی بین ارکان ورزش و با محوریت وزارت ورزش و وزیر باشد. چند صدایی هیچ وقت جواب نداده است. صالحی‌امیری خدمات ارزنده‌ای انجام داده است و این مسیر باید استمرار پیدا کند. خدمات کم نظیری انجام شد و گذشتگان نیز زحمت کشیدند. از حمایت وزیر ورزش تشکر می‌کنم. امیدوارم آنچه خیر و مصلحت ورزش ایران است رقم بخورد. همه افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند، برای من قابل احترام و دلسوز ورزش ایران هستند. ظرفیت محدودی داریم همه نمی‌توانند در ارکان هیات اجرایی حضور داشته باشند. وقتی انتخابات برگزار شد هر شخص و گروهی که انتخاب  شد، باید کمک کند و کار فردی جواب نمی‌دهد. باید با کار گروهی و تعامل حداکثری حرکت کنیم و یک ضرورت برای ورزش قهرمانی است که نیاز به حمایت همه جانبه است.

سعیدی در مورد برنامه خود گفت: برنامه هایم را چند روز آینده ها ارائه می دهم اما حمایت حداکثری از فدراسیون ها و  قهرمانان و پیشکسوتان وجود خواهد داشت و در این دوره هم شاهد این اتفاق خوب بودیم. کمیته ملی المپیک در این دوره تعامل خوبی با وزارت ورزش کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ها داشت. امیدوارم که همه عزیزان در انتخابات موفق باشند. اگر اعضای مجمع من را قابل دانستند، مطمئن باشند که از تجربه، دانش و تخصص لازم برخوردار هستم و چالش‌های ورزش را می شناسم. من با فرصت ها و تهدیدها آشنا هستم و با استفاده از خرد جمعی برای توسعه ورزش قهرمانی قدم برمی دارم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید انتخابات در زمان تعیین شده برگزار می‌شود، گفت: از الان قابل پیش بینی نیست. قطعا مجمع در تاریخ تعیین شده برگزار می شود. اگر اکثریت المپیکی‌ها حضور داشته باشند، انتخابات برگزار می‌شود.

وی در خصوص اینکه آیا برای ایجاد توازن در روز مجمع ممکن است یک عضو غیر المپیکی رای ندهد و یا وزیر ورزش و یا رییس کمیته ملی المپیک رای ندهند، گفت: هیچ گونه مهندسی صورت نخواهد گرفت و تلاش می‌کنیم انتخابات در فضای خوب وسالم برگزار شود. همکارانم تلاش دارند و در روز مجمع تصمیم مناسب برای خیر و صلاح ورزش گرفته می‌شود.

سعیدی در خصوص اینکه گفته می‌شود صالحی‌امیری قبل از سفر به قونیه در انتخابات ثبت نام کرده است، گفت: از خود دکتر سوال کنید.

وی در خصوص زمان اعلام نهایی اسامی، یادآوری کرد: بلافاصله مدارک کاندیداها را در ستاد مربوطه بررسی می‌کنیم. ۱۰ روز فرصت است و اسامی نهایی رسما اعلام می‌شود و بیوگرافی اعضا نهایی ارسال می‌شود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بیرانوند از مدیرعامل سابق استقلال شکایت کرد-پیام امروز

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به دلیل اظهارات روز گذشته حجت کریمی مدیرعامل سابق استقلال، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *