سوله آکام فلز

سپاه در هیچ زمان و مکانی محدود نخواهد شد

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: این روزها صحبت از محدود کردن سپاه پاسداران می‌شود. به تمام دشمنان و عناصر داخلی خود فروخته و فرومایه و کسانی که با تفکر پوسیده غرب‌گرایانه مطالبی را بیان می‌کنند می‌گویم سپاه در هیچ زمان و مکانی محدود نخواهد شد و تحریم‌کننده است که بیش از همیشه منزوی است.

به گزارش ایسنا، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با گرامی‌داشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) گفت: ۷۰ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل می‌شود. سپاه از همان روزهای اول رسالت پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب را بر عهده می‌گیرد و در همین راستا، سپاه در طول ۴۲ سال گذشته در دفاع از ارزش‌های انقلاب و ملت ایران شهیدان زیادی تقدیم اسلام و میهن اسلامی می‌کند.

وی افزود: سپاه پاسداران از همان روزهای اول در همه عرصه‌هایی که نیاز بوده با حضور پاسداران سلحشور خود حضور پیدا می‌کند و از انقلاب، نظام و ملت ایران دفاع می‌کند و این رسالت تا امروز نیز ادامه داشته و سپاه پاسداران روز به روز قدرتمندتر و عزتمندتر شده است و دفاع از ارزش‌های انقلاب را نیز در دستور کار خود قرار داده و قرار می‌دهد.

حسن‌زاده گفت: این روزها صحبت از محدود کردن سپاه پاسداران می‌شود. به تمام دشمنان و عناصر داخلی خود فروخته و فرومایه و کسانی که با تفکر پوسیده غرب‌گرایانه مطالبی را بیان می‌کنند می‌گویم سپاه در هیچ زمان و مکانی محدود نخواهد شد، سپاه معادل ملت ایران و انقلاب اسلامی است و تحریم سپاه یعنی تحریم ملت ایران و این تحریم تا به امروز جواب نداده و تحریم‌کننده است که بیش از همیشه منزوی است.

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله (ص) تهران بیان کرد: امروز سپاه پاسداران بارها و بارها طعم شکست را در کام ضد انقلاب، نظام سلطه و رژیم صهیونیستی نشانده است و دشمن امت اسلامی بارها و بارها عظمت سپاه را تجربه کرده‌اند. امروز همه دنیا می‌دانند دشمنان ما نگران رویارویی با این قدرت هستند و دیگر نمی‌توانند حرکتی را علیه اسلام، جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی انجام دهند و پاسخ سختی دریافت نکنند. آن‌ها می‌دانند در برابر هر اقدامی، سیلی سختی از ملت ایران و فرزندان ملت ایران و سپاه انقلاب اسلامی دریافت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان از شنیدن نام سپاه به وحشت می‌افتند. سپاه با قدرت مردمیش خواب را از چشمان دشمنان زدوده است اما در مقابل مردم و مظلومین عالم در نهایت تواضع، خدمتگزار و خادم است. امروز نام و حضور سپاه پاسداران، این لشکر بزرگ الهی برای دشمنان تبدیل به نقطه یاس و ناامیدی و ترس و وحشت شده است اما برای همه ملت‌های مظلوم این نام آشنا نقطه امید و آرامش‌بخش است.

حسن‌زاده در پایان گفت: اگر کسی می‌خواهد عظمت سپاه را درک کند باید توجه کند به همان میزان که دشمنان انقلاب اسلامی بغض و کینه نسبت به سپاه دارند، سپاه عزتمند و قدرتمند است. به همان میزان که به عصبانیت دشمنان افزوده می‌شود سپاه نیز توانمندتر به مسیر خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

مدال افتخار مجلس یازدهم این بود که برآیند کلی عملکرد ما مقبول رهبر حکیم انقلاب است-پیام امروز

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *