تازه ها
سوله آکام فلز

شریعتی: برخورد دوگانه با حقوق مظلومان در دنیا رواج یافته است

یک عضو هیات رئیسه فراکسیون دیپلماسی بین المللی در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: روز قدس توطئه صهیونیست ها برای پاک کردن مظلومیت مردم فلسطین را خنثی کرده و در این روز همه انسان های آزاده دنیا مظلومیت مردم فلسطین را فریاد می زنند.

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، بیان کرد: امام بزرگوار ما آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامگذاری کردند تا صدای مظلومان و محرومان فلسطینی شنیده شود ولی متاسفانه دوگانه برخورد کردن با حقوق مظلومان در سطح دنیا به یک امر معمول تبدیل شده است، علی رغم اینکه قریب به یک قرن است که فلسطینی ها زیر آتش مسلسل صهیونیست ها هستند صدای مظلومیت آنان از سوی استکبار جهانی سرکوب شده است.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: از بعد از انقلاب شاهد هستیم که در آخرین جمعه هر ماه رمضان مردم با حضور در صحنه مظلومیت مردم فلسطین را فریاد می زنند و روز قدس سبب شد تا صهیونیست ها نتوانند مظلومیت مردم فلسطین را به فراموشی بسپارند. انتفاضه‌های مختلفی از کنار همین حمایت های ملل دنیا از فلسطینی ها شکل گرفت و امروز فلسطینی ها از ساختار مناسبی برای مقابله با صهیونیست ها برخوردار هستند.

شریعتی تصریح کرد: تدوام حمایت از مردم فلسطین و حضور پررنگ مردم در روز قدس سبب می شود تا جبهه ای که از سوی فلسطینی ها تحت محور مقاومت شکل گرفته است، تقویت شده و در برابر صهیونیست ها با قدرت بیشتری ایستادگی کنند. همه انسان های آزاده در هر کجای دنیا در روز قدس به صحنه آمده و همبستگی خود را با مردم فلسطین نشان می دهند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اگر اسرائیل از پایگاه‌های کشور‌های حوزه خلیج فارس به ایران‌ حمله کند آن پایگاه‌ها را خواهیم زد-پیام امروز

فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *