شهردار تهران برای احداث تصفیه خانه منطقه ۱۹ دستور دهد

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه احداث تصفیه‌خانه بین سازمان میادین و شهرداری منطقه ۱۹ در کش و قوس است و مشکل آن تأمین نقدینگی است، از شهردار تهران خواست برای حل این مشکل دستور دهد.

به گزارش ایسنا، مهدی پیرهادی در شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از اهتمام شهرداری تهران برای تجلیل از پاکبانان در ماه مبارک رمضان گفت: این قشر کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند و به جا است که از شهرداری تهران در این خصوص تشکر کنیم.

وی با اشاره به شروع به فعالیت در بوستان ولایت افزود: در چند سال گذشته این بوستان از حیث برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی رها شده بود اما با برنامه‌ریزی جامع، این بوستان می‌تواند به قطب فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تهران تبدیل شود.

پیرهادی تاکید کرد: زیرساختی در زمان دکتر قالیباف در این بوستان آماده شده که امیدواریم این ظرفیت برای بهره‌برداری مردم کامل شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت ایجاد تصفیه خانه های منطقه ۱۹ گفت: تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار مشکلاتی دارد که نیازمند دستور سریع شهردار تهران است.احداث تصفیه‌خانه بین سازمان میادین و شهرداری منطقه ۱۹ در کش و قوس است و مشکل آن تأمین نقدینگی است.

وی تأمین نقدینگی مورد نیاز برای احداث این تصفیه خانه را مهم خواند و از شهردار تهران خواست دستور لازم جهت تأمین اعتبار را مورد توجه قرار دهد.

پیرهادی با بیان اینکه سلامت مردم در این منطقه به جهت عدم دسترسی به بیمارستان دچار مشکل شده است، ادامه داد: در منطقه ۱۹ بیمارستان وجود ندارد و پس از پیگیری های متعدد زمینی از سوی شهرداری برای این امر اختصاص داده شده است که باید برای تحویل آن به وزارت بهداشت تسریع شود. وزارت بهداشت اعلام کرده است که به محض دریافت زمین ساخت بیمارستان را آغاز می‌کند.

پیرهادی ادامه داد: در این منطقه یک درمانگاه خصوصی فعالیت دارد که هزینه های آن برای مردم این منطقه بالاست و ایجاد بیمارستان ضروری است.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود ورزشگاه شهید باکری در محله دولتخواه منطقه ۱۹ تهران نیز گفت: تقاضا دارم شهردار تهران از این مجموعه دیدن کند. این مجموعه ساله‌هاست که رها شده‌ و برای راه‌اندازی نیازمند تجهیزات مختصری است. این مجموعه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان ابنیه دارد و به خاطر هزینه چند میلیارد رها شده است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

عرضه دستگاه‌های سامسونگ با ۴ قابلیت جدید گوگل-پیام امروز

۲۲:۰۸ – ۲۱ تير ۱۴۰۳ گوگل بعد از رویداد آنپکد، چهار قابلیت جدید را که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *