سوله آکام فلز

صنعت پتروشیمی ایران شرایط خوبی در جهان دارد

ایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: اکنون کشور ما در عرصه صنعت پتروشیمی شرایط خوبی در سطح جهان دارد و این محصول تلاش دانشمندان، نخبگان، تولیدگران و کارکنان پرتلاش این عرصه است.

آیت الله صفایی بوشهری در دیدار مدیرعامل و مسئولین پتروشیمی خارگ اظهار کرد: عرصه تولید به ویژه تولیدات استراتژیک مانند محصولات پتروشیمی یکی از مؤلفه‌های قدرت در عرصه اقتصاد ملی و بین المللی است.

وی اضافه کرد: بعد از انقلاب در عرصه پیشرفت و توسعه صنعت پتروشیمی نظام خیلی موفق بوده به ویژه در عرصه بازرگانی و مدیریت بازار بین المللی و  بومی شدن علم و دانش آن.  

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: اکنون کشور ما در عرصه صنعت پتروشیمی شرایط بسیار خوبی در سطح جهان دارد و این محصول تلاش دانشمندان، نخبگان، تولیدگران و کارکنان پرتلاش این عرصه است.

آیت الله صفایی بوشهری بیان کرد: صنعت پتروشیمی در ایران مایه اقتدار و یکی از مؤلفه‌های قدرت نظام به ویژه حوزه اقتصاد در فضای ملی و بین اللمللی است.

وی با بیان اینکه بسیار از محصولاتی که در پتروشیمی‌ها تولید می‌شود محصولات زیربنایی است، افزود: توجه به حوزه پتروشیمی یک توجه استراتژیک و راهبردی است و باید خیلی به آن پرداخته شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تأکید کرد: توسعه مراکز پتروشیمی و تولید کالای استراتژیک بین المللی مورد نیاز جهان و یک اصل است و باید حمایت شود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

افزایش شفافیت و جلوگیری از سفته‌بازی به کمک راه‌اندازی بازار ارز توافقی-پیام امروز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ مسعود توکلی تحلیلگر مسائل ارزی در گفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *