سوله آکام فلز

ضرورت بهبود خدمات اجتماعی برای جانبازان

ایسنا/قم مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: خدمت رسانی و تکریم جانبازان باید از اصول و سیاست‌های کلان هر سازمان باشد و نباید این سیاست صرفاً در مناسبت‌ها و اعیاد ملی و مذهبی گوشزد شود.

حمید مردانیان مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران در ابتدای سفر خود به استان قم با حضور در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم ادای احترام کرد. 

وی با حضور در جلسه مشترک مدیران شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان و فرزندان شهید و جانبازان اداره کل در خصوص برنامه سفر خود اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه دوازده گانه رهبر معظم انقلاب در سال ۸۹ در خصوص تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، سفرهای استانی هدف‌گذاری شده است که امروز توفیق حضور در بین خانواده بزرگ راه و شهرسازی استان قم و ایثارگران و فرزندان شهدای این اداره‌کل را داریم. 

مردانیان بر اهمیت ارائه خدمات اجتماعی برای جانبازان تاکید کرد و گفت: ارائه خدمات و تامین اجتماعی جانبازان و خانواده‌های شهدا نباید صرفاً به مناسبت‌های خاص ملی و مذهبی پیوند بخورد و نیاز است که جامعه جایگاه بزرگ و وصف ناشدنی و روحیه فداکاری و ایثار آن‌ها را در همه لحظات درک کند و در مقام هم ذات پنداری با آنان قرار بگیرد. 

وی به تهدید و خطر عدم توجه به جایگاه بزرگ خانواده شهدا و ایثارگران و فرهنگ ایثار برای تاریخ و آیندگان اشاره کرد و افزود: نباید اجازه دهیم جایگاه و حرمت خانواده‌های شهدا کمرنگ شود که برای این کار نیازمند جهاد تبیین و ارائه گزارش مبتنی بر واقعیت هستیم. 

مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران در بخش پایانی سخنان خود گفت: در خصوص قانون جامع معلولان بیش از ۹۰ درصد امور آن متوجه وزارت راه و شهرسازی است.اصل مناسب‌سازی در احداث ساختمان ها و واحدها جزو وظایف، سیاست‌ها و ماموریت های این وزارتخانه است. 

گفتنی است حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، حضور در جلسه شورای هماهنگی و نشست صمیمانه با ایثارگران و فرزندان شاهد اداره کل و دیدار با برخی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم از برنامه‌های سفر حمید مردانیان مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران به استان قم بود. 

انتهای پیام  

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

فروش خانه پدری برای نجات پسر از قصاص-پیام امروز

 ۱۸ اسفند سال ۱۴۰۱ به دنبال پیدا شدن جسد خونین پسر جوانی به نام سعید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *