سوله آکام فلز

غیبت دوباره “ایبرا” در ترکیب میلان

میلان در حالی به مصاف تیم جنوا خواهد رفت که زلاتان ایبراهیموویچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، در ۴۰ سالگی بدن ابراهیموویچ به نظر می رسد که جواب رقابت های فشرده را نمی دهد. مشکل زانوی چپ دوباره به سراغ بازیکنی آمده است که ۸ گل در لیگ به ثمر رسانده است، علیرغم اینکه فقط ۱۱ بار  از ابتدا در ترکیب تیمش بوده است و نیمی از فصل را به طور کامل از دست داده است.

اتفاقی که باعث شد فرانچسکو توتی به او پیشنهاد کند به فکر بازنشستگی باشد و بدنش را در نظر بگیرد.

استفانو پیولی، سرمربی میلان روز پنجشنبه گفت که ابراهیموویچ یک هفته تا ۱۰ روز دیگر از ترکیب میلان دور خواهد بود، به این معنی که او نه تنها بازی با جنوا، بلکه بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا با اینترمیلان در روز سه شنبه  را نیز از دست خواهد داد.  پیولی به خبرنگاران گفت: ما امیدواریم که او بتواند برای بازیهای پایانی فصل بازگردد. زلاتان مشکلات جسمی دارد. فکر نمی‌کنم چیز زیادی در مورد آینده او تغییر کرده باشد. من متقاعد شده‌ام که او انتخاب درستی خواهد کرد، از هر تصمیمی که او بگیرد حمایت خواهیم کرد.

پیولی در پایان گفت: اگر ما همچنان به دنبال قهرمانی و جام هستیم، به این معنی است که همه تلاش خود را کرده اند ما کیفیت کافی برای جمع آوری امتیازات زیادی از الان تا پایان فصل داریم و تا جایی که بشود تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین امتیازها را کسب کنیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

میزبان‌های مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اعلام شد-پیام امروز

 امروز سومین جلسه‌ی کمیته‌ مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در کشور امارات برگزار شد. در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *