سوله آکام فلز

فراخوان هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو

فراخوان برگزاری هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو منتشر شد.

به گزارش ایسنا، در این فراخوان آمده است: «پس از هفت دوره برگزاری مستمر جایزه‌ی شعر احمد شاملو، اینک مؤسسه‌ی الف. بامداد و دبیرخانه‌ی جایزه همچون گذشته با اتکا به پشتیبانی مشفقان دغدغه‌مند و به پشتوانه‌ی استقبال روزافزون و مؤثر شاعران و ناشران شعر، امسال هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو را برگزار می‌کند. به سیاق هر سال، مجموعه‌ی برگزیده‌ی این دوره از میان کتاب‌های شعر نو منتشرشده در سال گذشته (سال ۱۴۰۰ خورشیدی) انتخاب و در مراسم اختتامیه‌ی جایزه در روز بیست و یکم آذر ۱۴۰۱ (هم‌زمان با نود و هفتمین زادروز شاعر معاصر، احمد شاملو) معرفی خواهد شد. 

از شاعران گرامی و نیز ناشرانی که در زمینه‌ی انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می‌کنیم، در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ادبی، حداکثر تا پایان خردادماه امسال تعداد «سه نسخه» از کتاب‌های «چاپ اول» «شعر نو» خود را که در سال ۱۴۰۰ خورشیدی منتشر شده برای دبیرخانه‌ی این جایزه بفرستند. 
ارسال کتاب برای دبیرخانه به منزله‌ی علاقه‌مندی به شرکت در این رقابت ادبی تلقی می‌شود، از این رو فقط کتاب‌هایی که در مهلت مشخص‌شده برای دبیرخانه ارسال شود در رقابت شرکت داده خواهد شد.
(توضیح آن که تاریخ مورد استناد تاریخی است که در شناسنامه‌ی کتاب درج شده باشد.)

نشانی: استان البرز، کرج، بلوار جمهوری، بوستان چهارم، پلاک۳۲۳، واحد پنج. کد پستی ۳۱۴۳۹۶۵۵۹۸ 

دبیرخانه‌ی هفتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو 
۱ اردیبهشت ۱۴۰۱»

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *