سوله آکام فلز

فراهم شدن امکان ویرایش برای متقاضیان نهضت ملی مسکن

بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی از فردا یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن فراهم می‌شود.

به گزارش ایسنا، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای از فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است: متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام در طرح‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن، شهر محل درخواست و یا مشخصات و اطلاعات خود را در سامانه ثبت‌نام، اشتباه درج کرده‌اند، می‌توانند از روز پنج‌شنبه اول اردیبهشت به مدت یک‌ماه با مراجعه به سامانه طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس http://saman.mrud.ir  نسبت به اصلاح شهر محل درخواست مسکن و یا مشخصات و اطلاعات خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیان پیش از تغییر شهر محل درخواست خود به «اطلاعیه ثبت‌نام از متقاضیان نهضت ملی مسکن» مورخ ۲۰ دی ۱۴۰۰ مندرج در سامانه توجه کنند.

در صورت عدم امکان تأمین زمین در شهر محل درخواست، در نزدیکترین شهر ممکن به شهر محل درخواست تأمین زمین انجام می‌شود.

بنابراین گزارش، پایان سال گذشته مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن به پایان رسید که حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر مجموعا در دو طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند و ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تایید شدند. اوایل فروردین ماه، محمود محمودزاده ـ معاون وزیر راه و شهرسازی به ایسنا گفت ممکن است اطلاعات بعضی افراد در سامانه جامع طرحهای حمایتی مسکن به صورت صحیح درج نشده یا ناقص صورت گرفته باشد که زمانی را برای ویرایش اطلاعات آنها تعیین می‌کنیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

رفع موانع بخش خصوصی از اولویت‌های دولت سیزدهم بود-پیام امروز

حمید رضا رستگار رئیس اتاق اصناف ایران در برنامه رادیو اقتصاد با بیان اینکه همواره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *