سوله آکام فلز

فرمانده نیروی زمینی ارتش:ولایت فقیه، بالاترین نعمت است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در نیروهای مسلح مخصوصا در ارتش، اعتقاد ما براین است ولایت فقیه، صراط مستقیم ما و بالاترین نعمت است که خدا ما را از آن بهره مند کرده است.

به گزارش ایسنا، امیر کیومرث حیدری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران با گرامی داشت روز ۲۹ فروردین (روز ارتش جمهوری اسلامی ایران) گفت: امروز آنچه برای نیروی زمینی از اهمیت برخوردار است، موضوع ولایی بودن و ولایت مدار بودن است و امروز رهبر معظم انقلاب  امر به جهاد تبیین فرمودند و  ارتش جمهوری اسلامی در این عرصه پیش قدم بوده است.

وی با طرح این سوال که چرا جهاد تبیین؟ افزود:  نیاز فوری و قطعی امروز ما جهاد تبیین است زیرا دشمنان این نظام مواردی را  که هویت انقلابی به آن مرتبط است و ارزش های انقلابی ما به آن مفتخر است را نشانه گیری کرده‌اند و باید در جهاد تببین،  انقلابی بودن و ولایی بودن و ولایی ماندن را تبیین کنیم تا این خیال دشمن به نیستی و فراموشی سپرده شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اولین و محوری ترین هجمه دشمن به اصل ولایت فقیه و بعد اقتصاد و فرهنگ‌ جامعه اسلامی و قرآنی و توان دفاعی نیروهای مسلح است.

حیدری افزود:در نیروهای مسلح مخصوصا در ارتش، اعتقاد ما براین است ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بالاترین نعمت است که خدا ما را از آن بهره مند کرده است.

وی تاکید کرد: در موضوع توان دفاعی که در جهاد تبیین باید مبادرت  به آن داشته باشیم امروز بایداین سوال پیش بیاید چرا دشمنان توان دفاعی ما را مورد هجمه قرار دادند؟ زیرا در روی این جغرافیای هستی تنها نیروهای مسلحی که توانسته روی پای خود بایستد، نیروهای مسلح و نیروی زمینی  است.

حیدری ادامه داد: اقتدار دفاعی به این نیست که مثل کشورهای حاشیه خلیج فارس کشور را به انبار باروت و  به انبار مهمات بیگانه تبدیل کنیم، زیرا استمرار ندارد؛ بلکه بنیان توان دفاعی ، خودکفایی است که این موضوع در ارتش جمهوری اسلامی از روزی که مستشاران امریکایی این کشور را ترک کردند به منصه ظهور رسیده است.

وی افزود:  حضور امروز ما در مرزها به معنای این نیست که خطری ما را تهدید می کند بلکه حضورمان بدلیل  اشراف اطلاعاتی بیشتر است.

وی افزود: از مولفه های دیگر اقتدار ما این است که در منطقه، نیروهای مسلح بودند که هیمنه پوشالی امریکا را به کرات شکستند و امروز آنرا  تعقیب می کنیم که مفتضحانه منطقه را ترک کنند.

وی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت:  ما در سردرب تمام پادگان ها روز شمار نابودی شما را به صورت تابلوی روان ایجاد کردیم.

وی در پایان گفت:  کشور ما از امنیت بالایی برخوردار است وشیطنت هایی که در خصوص مرزها در فضای مجازی رخ می‌دهد کار دشمن است و به آن  اعتنایی نداشته باشید. ما هم در عرصه امنیت و هم در مردم یاری و کمک به مردم حضور داشتیم‌. حضرت آقا هم  در زلزله و سیل رضایت خود را از اقدامات ما در ارتش اعلام کردند. از زمان شیوع کرونا هم ما ۲۸ بیمارستان و ۱۲ هزار کادر پزشکی مجرب داشتیم و ۱۰  شهید مدافع سلامت تقدیم کردیم و ۹ بیمارستان تنفسی و دایمی ساختیم و به دارایی وزارت بهداشت اضافه کردیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

جدول زمان‌بندی مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد-پیام امروز

  ردیف                    موضوع برنامه     …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *