سوله آکام فلز

فعالیت گشت‌های رضویون در مناطق جرم‌خیز خوزستان افزایش یابد

ایسنا/خوزستان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان خواستار افزایش گشت‌های رضویون در مناطق جرم‌خیز استان شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی در اولین جلسه کمیته قضایی-امنیتی- انتظامی این معاونت که با هدف شناسایی راهکارهای موثر در پیشگیری، کنترل و کاهش جرائم اولویتی به ویژه جرائم سرقت و حوزه مواد مخدر و همچنین بررسی راهکارهای هماهنگی و تقسیم کار میان نهادهای متولی این امر برگزار شده بود، اظهار کرد: گشت رضویون، ظرفین بسیار خوبی است که باید از این ظرفیت در راستای پیشگیری از جرائم و آسیب‌ها نیز استفاده شود.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: استفاده از اطلس جرم سرقت، شناسایی اراذل و اوباش و همچنین محکومان متواری، کنترل بازارهای فروش اموال دست دوم و نظارت بر این بازارها، از بهترین راهکارهای مقابله با جرم سرقت است.

امانت بهبهانی گفت: حدود ۶۰ درصد از سارقان به مواد مخدر اعتیاد دارند و همین مساله بیش از پیش راه‌اندازی اردوگاه ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر را الزامی می‌کند.

وی افزود: همه دستگاه‌های متولی باید در این زمینه همراهی کنند تا شاهد کاهش آمار جرائم و آسیب‌های اجتماعی از جمله جرم سرقت باشیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ارجاع طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی-پیام امروز

۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳  نمایندگان در نشست علنی امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *