سوله آکام فلز

قاسم‌پور: در آسیا از فولاد نباید انتظار معجزه داشت / نمی‌توان درباره گومز قضاوت کرد

ایسنا/خوزستان یک پیشکسوت فوتبال گفت: خوشبختانه فولاد ابزار لازم را برای تداوم موفقیت دارد اما در باشگاه‌های آسیا به ویژه تیم‌های عربی خیلی هزینه می‌کنند و فوتبال‌شان به مراتب از ما قوی‌تر است و نباید انتظار داشته باشیم باشگاه‌های ما از جمله فولاد در مسابقات آسیایی معجزه کنند.

ابراهیم قاسم‌پور در گفت‌وگو با ایسنا درباره عملکرد فولاد در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: به نظر من فولاد تیم خوبی است و در لیگ بیست و یکم پس از این‌که جواد نکونام مجدداً به این تیم بازگشت چند بازیکن جذب کردند و ضعف‌ها و نیازهای فولاد در یکسری از پست‌ها رفع شد و فولاد در شرایط بهتری قرار گرفت. به صورتی که دیدید در لیگ برتر عملکرد خوبی داشت و اکنون هم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج قابل قبولی تا این‌جای کار به دست آورده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه فولاد ابزار لازم را برای تداوم موفقیت دارد اما در باشگاه‌های آسیا به ویژه تیم‌های عربی خیلی هزینه می‌کنند و بازیکنان خوبی به خدمت می‌گیرند و ساختار و سازماندهی فوتبال‌شان به مراتب از ما قوی‌تر است و نباید انتظار داشته باشیم باشگاه‌های ما از جمله فولاد با هر بضاعتی در مسابقات آسیایی معجزه کنند. هر چند که معتقدم تا همین جا نیز فولاد نتایج خوبی کسب کرده است.

این پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: به هر حال عوامل زیادی در موفقیت یک تیم دخیل است و من امیدوارم که فولاد بتواند به مراحل بالاتری در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و حتی قهرمان شود اما باید بدانیم با وجود تیم‌های عربی کار سختی است. زیرا موفقیت ابزارهای مختلفی نیاز دارد و حتی نباید از اتفاقات و حوادث فوتبال هم گذشت.

وی گفت: امیدوارم شرایط روحی و روانی فولاد و همچینن وضعیت خوب این تیم در خط دفاع کمک کند که بتوانند به مراحل بالاتری از لیگ قهرمانان آسیا برسند. ضمن اینکه نتایج فولاد و همچنین سپاهان در حضور تیم‌های ایرانی در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا تأثیرگذار است.

قاسم‌پور در خصوص عملکرد گومز بازیکن اسپانیایی فولاد هم عنوان کرد: این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا خیلی کم برای فولاد بازی کرد اما بازیکنی که به کشور دیگری می‌رود هماهنگ شدن آن با زبان، فرهنگ و روحیات مختلف آن کشور سخت است و این شرایط برای گومز هم وجود دارد و نباید انتظار داشته باشیم که این بازیکن بتواند خیلی سریع توانایی‌های خود را نشان دهد و او نیاز به زمان دارد و نمی‌توان اکنون درباره او قضاوت کرد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بیانیه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره قوانین و مقررات-پیام امروز

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: یکی از ارکان قضایی فدراسیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *