سوله آکام فلز

مبارزه با اشغالگران، حق مشروع مردم فلسطین است

مبارزه با اشغالگران، حق مشروع مردم فلسطین است

مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه‌ای حملات رژیم صهیونیستی به نمازگزاران مسجدالاقصی را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، مجمع جهانی بیداری اسلامی طی بیانیه ای ضمن محکوم نمودن حملات رژیم غاصب صهیونیستی و هتک حرمت نمازگزاران مظلوم در مسجد الاقصی تاکید کرد: چشم‌های مسلمانان جهان بار دیگر در روزهای اخیر شاهد هتک حرمت ارزش های مقدس آنان و تعرض به مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان توسط نظامیان و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بود و مجمع جهانی بیداری اسلامی این اقدامات تجاوزگرانه و جنایات جدید رژیم صهیونیستی را محکوم و مقاومت ملت فلسطین در برابر صهیونیست ها را ستایش می‌نماید.
بی شک مبارزه با اشغالگران، حق مشروع، بدیهی و طبیعی مردم بی دفاع فلسطین و پاسخی در قبال تعرض های مکررصهیونیست‌ها به اماکن مقدسه بیت المقدس و جنایات و تجاوزات مستمر رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردمی است که تحت مضایق و محرومیت‌های شدید در قدس شریف و سایر اراضی فلسطین قرار دارند.
مجمع جهانی بیداری اسلامی با تاکید بر لزوم واکنش جهانی به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی بار دیگر از همه ملتها، نخبگان و مجامع بین المللی و اسلامی می‌خواهد تا در جهت تامین امنیت مردم فلسطین بر اساس اصل دفاع مشروع از خود در مقابل اشغال و تروریسم رژیم آپارتاید صهیونیستی، عمل کرده و مانع تجاوزات و جنایات وحشیانه صهیونیستها در فلسطین شوند که بر اساس وعده الهی پیروزی با مردم فلسطین است و امت اسلامی شاهد مجازات عوامل این جنایات خواهد بود. ان‌شاءالله.
انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تعیین تکلیف لایحه تجارت پس از ۲۰ سال در مجلس یازدهم-پیام امروز

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۸ فروردین) مجلس شورای اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *