سوله آکام فلز

مخبر: مشکلات هر منطقه باید توسط نخبگان همان محل مرتفع شود

در جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور برای بررسی طرح های نخبگان، رویداد و سامانه هم افزایی مدیریت ایران به عنوان زیرساختی برای آشنایی، ارتباط و همکاری مدیران کشور با موسسات، شرکت ها و مجموعه های مردمی مورد بررسی قرار گرفت.

رونمایی از سامانه هم افزایی مدیریت ایران با حضور معاون اول رئیس جمهور

به گزارش ایسنا،محمد مخبر ظهر امروز (یکشنبه) در این جلسه با تبریک میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به طرح و ایده مذکور، آن را مهم و ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: با اجرای این طرح استعدادها و ظرفیت های گروه های مردمی برای حل مسائل و چالش ها به مدیران اجرایی کشور معرفی می شود.

معاون اول رییس جمهور به صحنه آوردن مردم برای حل مسائل کشور را از مهمترین و ضروری ترین ماموریت های امروز کشور برشمرد و افزود: حل مسائل و چالش های کشور از طریق مردم، با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه ها به انجام می رسد و نتایج و دستاوردهای این رویکرد بسیار ارزشمند خواهد بود.

وی با یادآوری اینکه نخبگان و صاحبان ایده فقط در دانشگاه های معتبر پایتخت نیستند، تصریح کرد: خوشبختانه ظرفیت نیروی انسانی در کشور بسیار گسترده است و در دور افتاده ترین مناطق و اقصی نقاط کشور نخبگانی وجود دارند که اگر فضا و شرایط فعالیت برای آنان فراهم شود، کارهایی را انجام می دهند که می تواند برای کشور بسیار موثر و راهگشا باشد.

مخبر ادامه داد: چنین طرح هایی می تواند به شناسایی و احصاء ظرفیت های مردمی و معرفی نخبگان کشور به مدیران اجرایی کمک کند تا از این طریق دستگاه ها و مدیران اجرایی بتوانند نیازها و چالش های خود را به مردم و نخبگان واگذار کنند.

معاون اول رییس جمهور اضافه کرد: با اجرای این رویداد و راه اندازی این سامانه همچنین این امکان فراهم می شود تا مسائل و مشکلات استان ها و مناطق مختلف کشور توسط مردم و نخبگان همان مناطق حل و فصل شود و از مراجعه به پایتخت و کلان شهرها تا حد زیادی بی نیاز خواهند شد.

در این جلسه گزارشی از رویداد هم افزایی مدیریت ایران که قرار است خرداد ماه امسال با حضور بیش از هزار شرکت و مجموعه مردمی برگزار شود، ارائه و سامانه جانبی آن به عنوان بستری پویا و چند منظوره برای آشنایی، ارتباط و همکاری مدیران کشور، موسسات و سازمان های مردمی رونمایی شد.

سامانه هم افزا این امکان را فراهم کرده تا فهرست تمام شرکت ها، موسسات و مجموعه های مردمی که به تایید کارشناسان ارزیابی رسیده اند در معرض دید عموم قرار گیرد و کاربران می توانند با ورود به این سامانه و انتخاب موضوع مورد نظر خود، فهرست شرکت ها و موسسات فعال در آن موضوع را مشاهده کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بغضی که با بغض رهبر انقلاب ترکید/ بدرقه تاریخی آیت‌الله رئیسی و همراهانش به خانه ابدی-پیام امروز

برعکس روال معمول که آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به دیدن مردم می‌رفت تا طرح‌های عمرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *