سوله آکام فلز

مدال جام جهانی پوگبا به سرقت رفت

پل پوگبا اعلام کرد مدال جام جهانی او به همراه جواهراتی که در منزل داشت به سرقت رفته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، پل پوگبا، هافبک تیم ملی فرانسه گفت: مدال قهرمانی جام جهانی او از جمله اقلامی بود که هفته گذشته در جریان سرقت از خانه او ربوده شد.

سارقان هنگام بازی منچستریونایتد و اتلتیکومادرید وارد منزل پل پوگبا شدند و اقلامی را به سرقت بردند. این در حالی بود که فرزندان این بازیکن در خانه بودند. 

پوگبا روز سه‌شنبه به روزنامه فرانسوی فیگارو گفت: جواهرات مادرم و مدال قهرمانی جهان من از جمله اقلامی بود که ربوده شد. چیزی که بیش‌تر از همه من را ترساند این بود که در این حادثه دو فرزندم با پرستار بچه در خانه بودند. پرستارم همه چیز را شنید، با همسر و نیروهای امنیتی من تماس گرفت، سپس خود را با پسرها در یک اتاق حبس کرد. چند روزی شوکه شده بود. نکته اصلی این است که بچه‌های من خوب هستند.

پوگبا که در اردوی تیم ملی فرانسه برای بازی‌های دوستانه مقابل ساحل عاج و آفریقای جنوبی حضور دارد، هم‌چنین در مورد مشکلات روحی و روانی که در طول دوران حرفه‌ای‌اش با آن‌ها روبه‌رو بوده است، به ویژه در زمان حضور مورینیو در یونایتد صحبت کرد و گفت: من در حرفه‌ام افسردگی داشته‌ام، اما در مورد آن صحبت نمی‌کنیم. این اتفاق از زمانی شروع شد که من با ژوزه مورینیو در یونایتد بودم. هرگز این لحظات را در زندگی خود تجربه نکرده بودم. همه ورزشکاران برتر این لحظات را پشت سر می‌گذارند، اما تعداد کمی در مورد آن صحبت می‌کنند.

فرانسه بعد از قطعی کردن صعود به جام جهانی، باید این هفته در دو دیدار دوستانه برابر ساحل عاج و آفریقای جنوبی به میدان برود که هر دو تیم از صعود به جام جهانی قطر بازماندند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

خیلی‌ها تلاش می‌کنند که قهرمان نشویم و همه چیز معلوم است-پیام امروز

مهدی هاشمی‌نسب مربی تیم استقلال پس از تساوی مقابل نساجی و از دست رفتن صدر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *