سوله آکام فلز

مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه شریف برگزار می‌شود

بیش از دو هزار و ۲۰۰ فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در کنار اساتیدشان، دانش‌آموختگی خود را جشن می‌گیرند.

به گزارش ایسنا، مراسم دانش‏ آموختگی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد فضایی به یادماندنی و با حضور دانش آموختگان، استادان و مسئولین دانشگاه روز پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محل سالن تربیت بدنی(استاد جباری) برگزار می‌شود.

تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از بدو تاسیس تاکنون نزدیک به ۶۰ هزار نفر است. در این دوره نیز بیش از دو هزار و ۲۰۰ نفر فارغ‌التحصیل شده‌اند که این تعداد، شامل ۱۴۰ نفر در مقطع دکتری، ۱۱۲۲ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۹۴۲ نفر در مقطع کارشناسی است.

گفتنی است در این مراسم از استادان برتر آموزشی دانشکده‌ها و دانش ‌آموختگان برتر مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی تقدیر خواهد شد.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته تنها دانش آموختگانی که تا چهاردهم اردیبهشت ۱۴۰۱ ثبت نام خود را در سایت مراسم قطعی کنند، می‌توانند در این مراسم شرکت کنند.

این برنامه روز پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۶ با حضور کلیه دانش‌آموختگان در دانشگاه (برنامه گردهمایی دانشکده‌ای) آغاز می‌شود و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در محل سالن تربیت بدنی داخل دانشگاه (استاد جباری) ادامه خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، به دلیل شرایط همه‌گیری کرونا و محدودیت‌های موجود، حضور همراهان در مراسم دانش آموختگی امسال امکان‌پذیر نیست.

دانش‌آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به آدرس https://el.sharif.ir/gc/  مراجعه کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بیش از ۱۳ هزار نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور ابعاد عملیات وعده صادق را تبیین کردند-پیام امروز

۱۳ هزار و ۲۴۵ نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای به ملت شریف ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *