سوله آکام فلز

مردم چقدر پای‌بند به برگزاری اعمال شب‌های قدر هستند؟

نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) درخصوص انجام مراسم و اعمال شب‌های قدر نشان می‌دهد، ۸۳.۷ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی، در ماه رمضان امسال اعمال شب‌های قدر را انجام خواهند داد.

به گزارش ایسنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) با هدف بررسی انجام مراسم و اعمال شب‌های قدر از سوی مردم، نظرسنجی را در سطح ملی با جامعه آماری شهروندان بالای ۱۸ سال کل کشور و تعداد نمونه ۱۵۷۰ نفر به صورت تلفنی انجام داد.

۵۰.۷ درصد پاسخگویان این نظرسنجی مرد و ۴۹.۳ درصد زن بودند. ۲۷.۷ درصد پاسخگویان در رده سنی ۲۹-۱۸ سال، ۴۷.۱ درصد در رده سنی ۴۹-۳۰ سال و ۲۵.۲ درصد در رده سنی ۵۰ سا  ل و بالاتر قرار دارند. ۶۳.۲  درصد گروه نمونه فاقد تحصیلات دانشگاهی و ۳۶.۶ درصد دارای تحصیلات دانشگاهی بوده و ۷۴.۳ درصد پاسخگویان در نقاط شهری و ۲۵.۷ درصد در روستاها سکونت دارند.

براساس نتایج این نظرسنجی، ۸۳.۷ درصد پاسخگویان اعلام کردند که در ماه رمضان امسال (۱۴۰۱)‌، اعمال شب‌های قدر را انجام خواهند داد.

مردم چقدر پای‌بند به برگزاری اعمال شب‌های قدر هستند؟

نظرسنجی تلفنی دیگری در سطح شهر تهران و از شهروندان بالای ۱۸ سال انجام شد. ۵۰.۷ درصد از پاسخگویان مرد و ۴۹.۳ درصد زن هستند. ۲۵.۴ درصد پاسخگویان در رده سنی ۲۹-۱۸ سال، ۴۶.۶ درصد در رده سنی ۴۹-۳۰ سال و ۲۸ درصد در رده سنی ۵۰ سال و بالاتر قرار دارند.

براساس نتایج این نظرسنجی، ۷۶.۸ درصد پاسخگویان ساکن شهر تهران اعلام کردند که در ماه رمضان امسال، اعمال شب قدر را انجام خواهند داد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تصاویر موزاییکی محصولات سامسونگ برای گلکسی آنپکد بعدی فاش شد-پیام امروز

یک منبع آگاه تصاویر دیگری از این دو گوشی، گلکسی رینگ و گلکسی واچ ۷ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *