سوله آکام فلز

مروری بر وضعیت قیمت خودرو در بازار

بررسی‌های بازار خودرو طی یک هفته اخیر نشان می‌دهد که این‌ بار تعیین‌کنندگان قیمت پله‌ها را چند تا یکی طی کرده و همینطور روزانه قیمت‌ها را بالا می‌برند.

به گزارش ایسنا، روند قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که دلالان به تکاپو افتاده و مدام قیمت خودروها را به‌ویژه در محصولات با مدل ۱۴۰۱ افزایش می‌دهند.

پیش از این رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران نیز بر این موضوع تاکید کرده بود که تقاضا برای خودروهای با مدل ۱۴۰۱ بیشتر شده و این در حالیست که هنوز تعداد خودروهای با مدل جدید در حال حاضر (نسبت به خودروهای مدل سال گذشته) کمتر است و از همین روی فاصله قیمت‌ها بسیار شده است؛ اما طی روزهای اخیر قیمت برخی محصولات با مدل‌های ۱۴۰۰ و بعضا ۱۳۹۹ هم مشمول افزایش قیمت قابل توجه شده‌اند.

نکته قابل توجه اینجاست که محصولات خارج از تولید همچون پرایدهای سایپا نیز افزایش قیمت داشته‌اند بطور مثال سایپا ۱۱۱ که در اوایل هفته در محدوده ۱۸۸ میلیون تومان بود حال به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است. در سایر محصولات این گروه نیز افزایش هفت تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت محصولات در بازار امروز (چهارشنبه) نسبت به روز گذشته مشهود است.

در محصولات ایران‌خودرو نیز افزایش دو تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت محصولات نسبت به روز گذشته دیده می‌شود.

آخرین قیمت‌های ثبت شده برای انواع پرتیراژهای خودروسازان در بازار بعدازظهر امروز (چهارشنبه) و مقایسه آن با روز گذشته و ابتدای هفته به شرح زیر است:

مروری بر وضعیت قیمت خودرو در بازار

مروری بر وضعیت قیمت خودرو در بازار

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کمیته عالی رفع فرسودگی شبکه انتقال و فوق توزیع برق تشکیل شد-پیام امروز

کمیته عالی رفع فرسودگی شبکه انتقال و فوق توزیع کشور با دستور مدیرعامل شرکت توانیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *