سوله آکام فلز

معضلی به نام دبیر در فدراسیون بسکتبال!

با وجود گذشت دو ماه از ریاست جواد داوری، او فعلا دبیر جدید فدراسیون بسکتبال را معرفی نکرده است.

به گزارش ایسنا، جواد داوری از  جمله روسای فدراسیونی است که به واسطه سال‌ها حضور در حوزه‌های مختلف رشته بسکتبال، از پوشیدن پیراهن تیم ملی گرفته تا ریاست در هیات استان اصفهان، پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد تا اکنون در راس هدایت این فدراسیون قرار بگیرد و به صندلی ریاست تکیه بزند.

در دو ماه اخیر که او ریاست فدراسیون بسکتبال را بر عهده داشته، خانواده این رشته دانشگاهی شاهد آرامش نسبی در جو رسانه‌ای آن هستند و بسیاری از کارشناسان بسکتبال نیز معتقدند که داوری گزینه مناسبی برای بر عهده گرفتن سکان هدایت این فدراسیون است و باید برای کسب موفقیت به این رئیس جوان فرصت داد.

با همه این صحبت‌ها اما در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که جواد داوری در انجام یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های خود یعنی انتخاب دبیر فدراسیون با مشکل روبرو است و فعلا این موضوع را تعیین تکلیف نکرده است؛ سمتی که در زمان ریاست رامین طباطبایی نیز یکی از اصلی ترین مشکلات فدراسیون به شمار می‌رفت و اهالی این رشته بارها شاهد انتصاب و برکناری افراد مختلف بودند.

طبق اخبار موجود جواد داوری در روزهای گذشته تصمیم به برکناری بیش از ۲۰ کارمند و مسئول در فدراسیون بسکتبال گرفته است، اما فعلا خبری از انتصاب دبیر جدید فدراسیون بسکتبال نیست؛ سمتی که یکی از بازوان اصلی یک فدراسیون ورزشی خصوصا در حوزه اجرایی است.

در روزهای اخیر اسامی برخی افراد که در گذشته نیز سمت دبیری فدراسیون را بر عهده داشته‌اند به عنوان گزینه‌های احتمالی به گوش می‌رسد، اما فعلا داوری هیچ صحبتی در این باره نکرده و باید دید تکلیف این مسئله چه خواهد شد، انتصابی که با توجه به حواشی سال‌های گذشته قطعا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بیانیه ۲۲۰ نفر از نمایندگان در حمایت از راهبرد‌ها و تولیدات قرآنی رسانه ملی-پیام امروز

مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۲۸ فروردین)، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *