سوله آکام فلز

موافقت وزیر نیرو با تعرفه برق گرمسیری گلستان

ایسنا/گلستان استاندار گلستان از موافقت وزیر نیرو با تعرفه برق مناطق گرمسیری به استان گلستان خبر داد.

علی محمد زنگانه عصر امروز در جمع مدیران دستگاه های اجرایی گلستان اظهار کرد: با توجه به محدودیت آبی در گلستان باید طرح مدیریت منابع و اصلاح الگوی کشت در استان اجرا شود، در شرایط فعلی کشت ۸۰ هزار هکتار شالی در استان گلستان زیاد است و باید برای این امر تدبیری اندیشیده شود.

وی همچنین از موافقت وزیر نیرو درباره تعرفه برق مناطق گرمسیری به گلستان خبر داد و افزود: این حق شرعی مردم گلستان است که در گرمای بالا با درجه شرجی زیاد از این شرایط استفاده کنند و می طلبد معاونت عمرانی و شرکت توزیع برق استان گلستان این مسئله را پیگیری کنند.

استاندار گلستان از تمامی واحدهای تولیدی خواست تا خرید دیزل ژنراتور را هدف‌گذاری کنند تا در تابستان با مشکل برق مواجه نشویم.

وی با بیان اینکه اداره کل هواشناسی گلستان در مدت ۶ ماه باید کار مطالعه رادار هواشناسی را با توجه به محدودیت منابع به سرانجام برساند و اولویت خود را مشخص کند، تصریح کرد:  سازمان جهاد کشاورزی نیز باید خودرویی را به عنوان خودروی سیار هواشناسی در اختیار اداره کل قرار دهد.

زنگانه از تصویب ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای حفاظت از منابع طبیعی و اطفاء حریق خبر داد و متذکر شد: لوازم اطفای خریداری شده برای روستاها باید در اختیار گروه‌های مردمی قرار گیرد تا مردم بتوانند در سریعترین زمان ممکن نسبت به اطفاء حریق در منابع طبیعی اقدامات لازم را انجام دهند.

 به گزارش ایسنا؛ چند سالی است که مردم گلستان به دلیل عدم برقراری تعرفه گرمسیری با قبض های نجومی برق مواجه می شدند.
انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ضبط کلیه عواید حاصل از قاچاق و خرید و فروش اسلحه به نفع دولت-پیام امروز

۱۰:۱۹ – ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۱۹ – ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ مجلس تصویب کرد؛ نمایندگان مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *